Agremo – solidny partner

Spółka Agremo produkuje urządzenia do magazynowania zbóż i tworzyw sztucznych. Firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1988 r. jest również producentem mieszalni pasz. Pochwalić się może wykwalifikowaną kadrą oraz bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, który dzięki komórce badawczo-rozwojowej cały czas się modernizuje. To z kolei sprawia, iż zakład spełnia wszystkie europejskie standardy.

Polska firma Agremo jest doceniona Złotym Laurem Firma Godna Zaufania i otrzymała elitarne członkostwo GOLD, ponieważ zasłynęła nieposzlakowaną opinią i etycznymi działaniami. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy suszarnie uniwersalne (nadmuchowe i podciśnieniowe) typu SUP, SU oraz SU PRO-E, a także silosy płaskodenne i z lejem zsypowym. Ponadto przenośniki kubełkowe, mieszalnie pasz, wywrotnice i inne urządzenia z zakresu magazynowania zbóż.

Suszarnie SUP skonstruowane są z myślą o średnich i dużych gospodarstwach.

Sprawdzają się podczas suszenia zarówno zbóż konsumpcyjnych jak i paszowych. Wykonane są z blachy ocynkowanej, wykorzystują zasadę podciśnienia i są całkowicie zautomatyzowane. Dzięki zastosowaniu wymiennika ciepła energia cieplna wykorzystywana jest w 100%. Dzięki równomiernemu suszeniu w silosach nie występuje zjawisko wykraplania się pary wodnej. Tak wysuszone ziarno spełnia wszystkie wymagane normy.

W mniejszych gospodarstwach sprawdzą się suszarnie nadmuchowe dla zbóż, rzepaku, kukurydzy oraz traw.

Są to urządzenia o wydajności od 3 do 28,5 tony ziarna/h. Wilgotność zostaje zredukowana z 19 na 15 procent. Na życzenie klienta suszarnie można wyposażyć w system tłumienia hałasu i odpylania. Suszarnie można rozbudowywać, tworząc konstrukcje modułowe, które pozwalają na zwiększenie wydajności tych urządzeń.

Mieszalnie pasz

Agermo w swojej ofercie posiada również mieszalnie pasz. Ich wydajność wynosi od 1 do 20 ton/godzinę. Zapewniają one precyzyjne dozowanie oraz mieszanie pasz w odpowiednich proporcjach. Proces mieszania jest w pełni kontrolowany i zautomatyzowany. W związku z tym składniki są precyzyjnie ważone za pomocą elektronicznych wag. Pasza jest homogeniczna, a receptura powtarzalna. Z pewnością tak przygotowana pasza jest wysokiej jakości. Wpływa to na dobrostan zwierząt, a także na zoptymalizowanie efektów żywienia. W konsekwencji to z kolei przekłada się na wyższe korzyści finansowe dla rolników, korzystających z takich precyzyjnych urządzeń.

https://agremo.pl/

Agremo zapewnia wysoką jakość swoich produktów.

Zarówno montaż, obsługa jak i serwis spełniają najwyższe standardy. Potwierdzają to klienci swoimi opiniami, a przede wszystkim tym, że wracają po kolejne urządzenia, polecając je również innym. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty Agremo są dostosowane do potrzeb rolników, ponieważ konstruktorzy uważnie wsłuchują się w ich głos. Pracownicy firmy zadbają o każdy szczegół od projektu budowlanego, po uruchomienie i serwis.

Zakład cały czas się rozwija i rozbudowuje. Konsekwentnie realizuje swoje cele, jest w trakcie wprowadzania nowego typoszeregu, który cechuje się energooszczędnością, dużą wydajnością, a także cichością pracy.

Jeżeli szukasz solidnego partnera to właśnie znalazłeś – jest to firma Agremo.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.