Apple Watch - dlaczego warto go mieć?

Apple Watch – dlaczego warto go mieć?

Apple Watch to jeden z najchętniej wybieranych smartwatchy. Jak inne sprzęty Apple zachwyca intuicyjną obsługą i płynnością działania. Możesz kupić jeden z kilku dostępnych na rynku modeli – w zależności od potrzeb i zakładanego budżetu. Dlaczego warto zdecydować się na takie urządzenie? Zobacz i wybierz najlepszy inteligentny zegarek!

Dla kogo Apple Watch?

Po zegarek marki Apple sięgną bez wątpienia wszyscy użytkownicy iPhone’ów. Sprzęt błyskawicznie łączy się ze smartfonem. Należy dodać, że Apple Watch współpracuje wyłącznie z telefonami giganta z Cupertino. Masz sprzęt z Androidem? Poszukaj innego smartwatcha! Za to miłośnicy rozwiązań oferowanych przez Apple będą zadowoleni – zegarek ma wszystkie zalety, które charakteryzują urządzenia tej firmy:

 • dopracowany system operacyjny;

 • intuicyjną obsługę;

 • łatwe połączenie z innymi urządzeniami Apple;

 • świetny design;

 • odporność;

 • rozwiązania ułatwiające życie.

Dlatego jeśli zastanawiasz się nad smartwatchem, zegarek Apple będzie świetnym wyborem. Kto powinien się na niego zdecydować? Przede wszystkim:

 • sportowcy – nie jest to typowy zegarek sportowy, jednak oferuje bardzo szczegółowe możliwości monitorowania treningów, a także – stanu zdrowia; wszystkie parametry sprawdzisz na bieżąco w aplikacji Zdrowie na twoim telefonie;

 • osoby dbające o zdrowy styl życia – szeroki zakres monitorowania zdrowia to duża zaleta Apple Watch – wśród funkcji znajdziesz na przykład EKG;

 • rolnicy – dzięki połączeniu ze specjalnie dedykowanymi aplikacjami, możesz kontrolować swoje pola. Urządzenie będzie Cię informować o takich zagrożeniach jak pojawiające się szkodniki czy choroby, a także może informować Cię o pogodzie, która jest tak ważna, zwłaszcza w rolnictwie.

 • pracujący nad wieloma projektami jednocześnie – jeśli nie chcesz mieć poczucia, że coś cię omija, sprawdzaj powiadomienia na zegarku – możesz otrzymywać informacje z takich aplikacji do zarządzania zadaniami, jak Slack, Microsoft Teams czy Trello;

 • rodzice małych dzieci – nie masz czasu regularnie zaglądać na Messenger czy sprawdzać wiadomości na telefonie – smartwatch będzie idealnym rozwiązaniem; w ten sposób nie przegapisz żadnej wiadomości, a jednocześnie będziesz móc skupić się na dziecku;

 • osoby pracujące poza biurem – każdemu zdarza się być czasem z dala od telefonu – powiadomienia o przychodzących połączeniach czy wiadomościach pozwolą ci zareagować na czas;

 • osoby, o które się troszczysz – możesz kupić smartwatch dla rodziców lub dziecka, jeśli chcesz sprawdzać, gdzie aktualnie są oraz czy nie potrzebują pomocy!

Jak widzisz, Apple Watch to uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się nie tylko przy monitorowaniu aktywności fizycznej. To o wiele więcej możliwości! Jedną z najważniejszych funkcji inteligentych zegarków Apple jest wygodne korzystanie z płatności zbliżeniowych Apple Pay – wystarczy zbliżyć zegarek do terminala!

Który model smartwatcha wybrać? Sprawdź, jak dobrać odpowiedni do Twoich potrzeb!

Jaki Apple Watch dla kogo?

W zależności od tego, jaki masz budżet, możesz wybrać różne inteligentne zegarki od Apple. Profesjonaliści, sportowcy i osoby starannie monitorujące stan zdrowia docenią model Apple Watch Ultra. Odznacza się większym wyświetlaczem i szerokim zakresem monitoringu dyscyplin sportowych. To sprzęt dla tych, którzy nie chcą iść na żadne kompromisy!

Szukasz uniwersalnego modelu? Wybierz Apple Watch Series 8 – możesz zdecydować się na dwa rozmiary koperty – 41 i 45 mm. Urządzenie wyposażone jest w innowacyjną funkcję wykrywania wypadków, a dodatkowo monitoruje on temperaturę pod kątem zdrowia kobiet. Docenisz też ulepszoną aplikację Trening i baterię działającą do 18 godzin (do 36 godzin w trybie niskiego zużycia energii).

Jeśli zależy Ci na tańszej opcji, rozważ Apple Watch SE – zapłacisz za niego ok. 1500 zł! Oferuje mniej funkcji niż flagowe modele, jednak ze względu na bardzo dobrą cenę może być udanym zakupem. Nie masz tutaj niegasnącego wyświetlacza, sam ekran jest o 20% mniejszy niż w Series 8. To jednak ciągle Apple Watch ze wszystkimi udogodnieniami – wygodną aplikacją treningową, zarządzaniem powiadomieniami, a także – monitoringiem zdrowia. Łatwo sprawdzisz m.in. jakość snu oraz otrzymasz powiadomienia przy zbyt niskim lub zbyt wysokim ciśnieniu.

Sprawdź dostępne Apple Watch w sklepie MediaMarkt! Rozważ też modele z funkcją Cellular – dzięki temu rozwiązaniu nie musisz mieć przy sobie telefonu, by prowadzić rozmowy telefoniczne lub korzystać z sieci. Tego typu sprzęty są jednak droższe niż klasyczne.

<alt> Apple Watch - dlaczego warto go mieć?

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.