Cykl Zimowych Konferencji Agronomicznych PROCAM.

Od początku stycznia odbywają się coroczne, zimowe spotkania z Klientami, na których prowadzone są wykłady dotyczące technologii nawożenia zbóż, rzepaku czy kukurydzy w nadchodzącym sezonie.W tym roku jednak, z uwagi na zgłaszane zainteresowanie i potrzeby Rolników, do Konferencji dołączono także praktyczne ćwiczenia, które mają na celu zobrazowanie działania niektórych preparatów wspomagających uprawy. Wśród prowadzących prezentacje praktyczne znajdują się firmy SDP, FCA, BIO-GEN oraz ADOB.
Wszystkie dotychczasowe spotkania oraz działania edukacyjno-wdrożeniowe zintegrowane zostały od bieżącego roku pod postacią Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM, której celem jest rozwijanie wiedzy i świadomości w działaniach polowych Rolników. Uczestnicy tego przedsięwzięcia otrzymują indeks, w którym Doradcy firmy oznaczają obecność na wydarzeniach orgaznizowanych przez PROCAM, np. Konferencjach Agronomicznych, Warsztatach Polowych, Dniach Pola czy Dniach Kukurydzy. Posiadacze indeksów – od tej pory „Studenci” – aby mieć szansę na otrzymanie nagród, zobowiązani są wziąć udziału w minimum trzech spotkaniach z firmą PROCAM oraz zaproponować własną definicję słowa „AGRONOMIA”. Nagrodą w 2018 roku, dla zwycięzców wyłonionych przez komisję konkursową spośród uczestników za kreatywność oraz chęć zdobywania i rozwijania wiedzy,będziejeden wyjazd zagraniczny, zestaw profesjonalnej odzieży roboczej lub nawozy dolistne.
Konferencje Agronomiczne to wstęp do corocznej działalności szkoleniowej PROCAM. Przed nami jeszcze kilka zimowych spotkań, po których rozpoczną się warsztaty polowe, pokazy upraw wdrożeniowych oraz cykle szkoleń, a także czerwcowe Dni Pola PROCAM.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.