Dni Pola w Sekursku

Dni Pola w Sekursku

Dnia 18.06.2024 roku w gospodarstwie Państwa Jurczyk w miejscowości Sekursko odbyły się Dni Pola organizowane przez BIO-LIDER naturalnie z BIO-GEN wspólnie z PROCAM Polska. W wydarzeniu brało udział kilkunastu wystawców z firm współtowarzyszących.

<alt> Dni Pola w Sekursku

Adam Jurczyk i Krzysztof Hołowczyc

Dni Pola w Sekursku. Uczestników powitał Jarosław Peczka – współwłaściciel firmy BIO-LIDER będącej głównym organizatorem pokazów w Sekursku oraz pani Ewa Kaniowicz – prezes firmy BIO-GEN. Współtowarzyszył im Adam Jurczyk, który w imieniu Jurczyk Farm opowiedział w skrócie o profilu działalności gospodarstwa wraz z historią powstania i rozwoju tego biznesu rolniczego.

W imieniu firmy PROCAM dyrektor regionu – Przemysław Konaszczuk zachęcał gości do korzystania z wiedzy agronomicznej przy okazji zwiedzania poletek z odmianami rzepaku i pszenicy ozimej.

Głównym punktem spotkania była prezentacja mistrzowskiej kolekcji odmian rzepaku ozimego i pszenicy ozimej, wspieranych zastosowaniem technologii biologicznej firm BIO-LIDER oraz BIO-GEN.

W spotkaniu udział wzięło łącznie ponad 500 klientów, którzy mogli zapoznać się z ofertą, zobaczyć propozycje ochrony i nawożenia, jak również uczestniczyć w dyskusjach na temat innowacyjnego podejścia do uprawy rzepaku, zbóż czy ziemniaków według propozycji BIO-GEN wspólnie z PROCAM.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, kulminacyjnym punktem spotkania był konkurs przygotowany dla klientów, którzy zadeklarowali się zakupić specjalnie przygotowane pakiety produktów wdrażających rozwiązania biologiczne.

Na gości czekał również ze swoją rewelacyjną rajdówką BMW oraz przygotowanym torem wyścigowym partner BIO-LIDER, którym jest Krzysztof Hołowczyc. Wspólnymi siłami organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji wraz z oprawą prezenterską Irka Bieleninika, który towarzyszył przybyłym podczas całego spotkania.

Głównym celem spotkania było przekazanie przez agronomów PROCAM, BIO-GEN i BIO-LIDER sprawdzonej praktycznie i użytecznej wiedzy informującej o tym jakie i dlaczego rozwiązania zastosowano, o programach ochrony i nawożenia. Grupy oprowadzane po poletkach miały okazję na własne oczy zapoznać się z pozytywnymi efektami technologii proponowanej przez organizatorów widocznymi na plantacjach, które są co rocznie potwierdzane ponad przeciętnymi plonami rolników oraz rekordami plonów z hektara ustanawianymi w ramach Ligi Mistrzów Plonowania.

<alt> Dni Pola w Sekursku

Przeczytaj także artykuł: PROCAM świętuje 20. urodziny!

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.