Dołącz do uczestników WorldFood Warsaw 2016!

Dołącz do uczestników WorldFood Warsaw 2016!

Jeszcze tylko kilka dni potrwa rejestracja on-line na III edycję Międzynarodowych Targów Żywności
i Napojów WorldFood Warsaw. Warto zarejestrować się przed targami, aby uniknąć długich kolejek w dniu Wystawy, otrzymać bezpłatnie katalog targowy i wziąć udział w konkursie dla odwiedzających.
W dniach wystawy uczestnicy będą mogli zarejestrować się wyłącznie na miejscu.
250 firm z 25 krajów świata, mnóstwo egzotycznych produktów, liczne nowości, rozmowy biznesowe, spotkania z przedstawicielami sieci handlowych, degustacje. Tak w skrócie można opisać to, co będzie się działo w dniach 19-21 kwietnia podczas III edycji Targów WorldFood Warsaw.
Wystawa z roku na rok się powiększa, wzrasta międzynarodowy charakter spotkań biznesowych sektora spożywczego. W tym roku swoje ekspozycje pokażą przedsiębiorcy z Chin, Sri Lanki, Iranu, Korei oraz krajów europejskich, tj. Niemcy, Wielka Brytania, Czechy czy Portugalia. Wystawcy zaprezentują wyroby ekologiczne, nabiał, produkty mięsne, owoce i warzywa oraz ich przetwory, alkohole i napoje oraz szeroką gamę produktów dotychczas niedostępnych na polskim rynku – w tym chińskie herbaty czy zagraniczne specjały. Ważnym działem targów jest również technologia skierowana do biznesu spożywczego. W tej kategorii zaprezentują się producenci maszyn i urządzeń, opakowań czy jednorazowych naczyń.
WorldFood Warsaw to również integracja branży i wspólne rozmowy i dyskusje na najważniejsze tematy i problemy. Wśród nich znajdzie się tematyka eksportowa (pierwszy dzień wystawy), kwestie związane z nowoczesnym handlem i jego obecnymi modyfikacjami (drugi dzień) oraz aspekty produkcji, sprzedaży i certyfikacji żywności ekologicznej (trzeci dzień). Ponadto na targach zostaną zaprezentowane trendy kulinarne 2016 roku.

Udział w targach to również wiele korzyści dla sektora HoReCa. Reprezentanci tej branży mogą zapoznać się z ofertą międzynarodowych producentów żywności oraz nawiązać kontakty handlowe z nowymi dostawcami. Mogą wziąć również udział w panelu „Trendy kulinarne 2016 r.” organizowanym przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich drugiego dnia targów.
Na zwiedzających targi czeka konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy wytypować „Najbardziej przyjazne stoisko”. Dwie osoby, których argumentacja przekona jury otrzymają 2 zestawy ekspresów do kawy wraz z wyposażeniem.
Tylko do 15 kwietnia trwa elektroniczna rejestracja na targi. Po upływie tego terminu reprezentanci branży będą mogli się bezpłatnie zarejestrować na miejscu wystawy.
Rejestracja on-line: www.worldfood.pl/rejestracja-on-line

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.