Dystrybucja

Dystrybucja bezpłatnej Gazety Rolniczej odbywa się poprzez oddziały ARiMR, ODR-ów, a także PROCAM w całym kraju. Nakład w wysokości 20 tysięcy egzemplarzy trafia bezpośrednio do rolników. W związku z tym, nie muszą oni za nią płacić, zatem nic nie wraca do redakcji. Wręcz przeciwnie otrzymujemy telefony z prośbami o dostarczenie kolejnych partii.

To, że gazeta trafia do wyspecjalizowanej grupy rolników, sprawia, że Czytelnicy Naszej Roli mogą stać się potencjalnymi klientami. Czytelnik może archiwizować gazetę i wracać do lektury danego artykułu czy reklamy z danymi teleadresowymi firmy. Ponieważ jest to elegancki i trwały magazyn o wysokiej gramaturze papieru, w nowej i nowoczesnej szacie graficznej można go kolekcjonować. Rolnicy nam ufają, często dzwonią do nas po porady, możemy ich odsyłać do specjalistów z danego zagadnienia.

Dystrybucja w PROCAM

Ogólnopolski magazyn rolniczy trafia głównie do średnich i dużych gospodarstw. Gazeta jest dostępna m.in. w oddziałach PROCAM, który jest dystrybutorem środków ochrony roślin, preparatów biologicznych, nawozów i nasion rolniczych oraz ogrodniczych. PROCAM służy rolnikom również doradztwem w doborze danego produktu pod konkretną uprawę. Dzięki doradztwu agronomicznemu, które jest na bardzo wysokim poziomie, rolnicy podczas zakupów otrzymują porcję najświeższej wiedzy.

Przedstawiciele ww. firmy znają specyfikę gospodarstw rolniczych w Polsce oraz aktualne wyzwania dotyczące ochrony upraw. W związku z tym zaproponowane rozwiązania są również zgodne z wymogami rolnictwa zrównoważonego. Rolnik przychodząc do oddziałów PROCAM otrzyma natychmiastową pomoc i szeroki wachlarz produktów, a także wiedzę i ciekawe informacje zawarte w magazynie rolniczym „Nasza Rola”. Przychodząc tu na zakupy otrzyma także elegancką, specjalistyczną gazetę.

Dystrybucja w ARiMR

Otrzyma ją również wtedy, gdy przyjdzie załatwiać sprawy w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Rolnik może tu otrzymać pomoc klęskową, np. z powodu suszy. Otrzyma tu także płatności bezpośrednie. W oddziałach MRiRW rolnik może złożyć przeróżne wnioski, takie jak: rozwój usług rolniczych. Koła Gospodyń Wiejskich mogą zarejestrować tu swoją działalność i otrzymać 5 tys. dotacji na swoją działalność.

Agencja zrzesza grupy i organizacje producentów. Prowadzi również ewidencję producentów i kontrolę beneficjentów oraz identyfikację i rejestrację zwierząt. ARiMR jest częstym miejscem odwiedzin każdego przedsiębiorczego rolnika, choć coraz więcej spraw można już załatwić on-line. Warto jednak przyjść otrzymać pomoc skierowaną indywidualnie oraz otrzymać Gazetę Rolniczą „Nasza Rola”.

Dystrybucja w ODR-ach

Również w oddziałach ODR rolnik otrzyma naszą gazetę. Ośrodki Doradztwa Rolniczego rozsiane po całej Polsce, służą pomocą i doradzaniem każdemu rolnikowi, który zgłosi się do oddziału w swoim regionie. ODR to nie tylko profesjonalne szkolenia, targi i imprezy rolnicze, ale także projekty i konkursy.

Znajdziesz tu wiedzę na takie tematy jak: program azowy, afrykański pomór świń czy grypa ptaków. Możesz zrobić zakupy na e-targowisku czy e-bazarku. Znajdziesz bazę gospodarstw ekologicznych czy zagród edukacyjnych. Pomoc świadczy także Centrum Pszczelarskie oraz Centrum Integrowanej Ochrony Roślin.

Zapraszamy do odwiedzania tych miejsc i pobrania bezpłatnej porcji wiedzy i ciekawych informacji zamieszczonych w Gazecie Rolniczej „Nasza Rola”!

Dystrybucja gazety on-line

Dystrybucja gazety on-line odbywa się poprzez fanpage na Facebooku NaszaRola, poprzez messenger i newsletter. Gazeta ukazuje się i można ją przeczytać w formie elektronicznej na stronach internetowych www.kociewski.pl oraz www.naszarola.pl

Dobrze dobrana dystrybucja sprawia, że gazeta jest łatwo dostępna. Jeśli rolnik nie odbierze jej z punktu dystrybucyjnego, może zawsze wrócić do wersji elektronicznej, do czego serdecznie zachęcamy jako redakcja. Może do nas zadzwonić i poprosić o próbny egzemplarz. Czekamy na informacje o czym chcielibyście czytać, co możemy jeszcze zmienić na lepsze?

Dystrybucja