Dzień Dziecka z MLEKPOLEM

Dzień Dziecka z MLEKPOLEM

Już 1 czerwca w Grajewie oraz 2 czerwca bieżącego roku w Kolnie Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL po raz kolejny zorganizuje Dzień Dziecka. Tegoroczne święto wszystkich najmłodszych odbywać się będzie w folkowej oprawie. Specjalne animacje mają podkreślić, że z tradycji wyłania się to, co najpiękniejsze, najbardziej kolorowe i najprzyjemniejsze do zabawy.
Podczas imprez, które rozpoczną się o godz. 10.00, na najmłodszych czekać będzie miasteczko pełne atrakcji, zjeżdżalni, dmuchanych zamków, a także wiele innych niespodzianek. Dzieci będą mogły skorzystać z warsztatów artystycznych, tanecznych, sportowych czy kulinarnych.

– Promowanie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci to jeden z naszych nadrzędnych celów. Chcemy zachęcić je do spożywania mleka i mlecznych przekąsek oraz do aktywnego trybu życia. Dzień Dziecka to dzień pełen radości, uśmiechów, prezentów i niespodzianek. Chcemy, aby dokładnie tak zapamiętały go dzieciaki uczestniczące w zorganizowanej przez naszą spółdzielnię zabawie – powiedział prezes Edmund Borawski.

– Nasza spółdzielnia od lat organizuje Dzień Dziecka dla najmniejszych mieszkańców okolic Grajewa i Kolna. W tym roku postanowiliśmy przygotować imprezę w oprawie folkowej, aby propagować wiejskie tradycje i podkreślić, że są one powodem do dumy – powiedziała Ewa Gromadzka, kierownik Działu Marketingu SM MLEKPOL.
Spółdzielnia, oprócz wspomnianych atrakcji, przygotowała dla najmłodszych mnóstwo konkursów, upominków, drobnych gadżetów, a także degustację mlecznych przekąsek.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.