Fotowoltaika

Fotowoltaika – dzierżawa gruntu. Stawką jest 13 tys. zł

Jednym ze źródeł energii odnawialnej, które znacznie wpływa na obniżenie rachunków za prąd jest fotowoltaika.

Fotowoltaika to dziedzina zajmująca się wytwarzaniem energii elektrycznej pochodzącej z promieniowania słonecznego za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Poprzez wykorzystanie zjawiska fotowoltaicznego energia pochodząca ze słońca zostaje zamieniona w energię elektryczną.

Budowa obiektów przemysłowych

Przedsiębiorstwo Szromek wydzierżawi pod budowę farm fotowoltaicznych grunty w całej Polsce. Firma to pewny partner, który działa na rynku budownictwa od prawie 30 lat. Szromek specjalizuje się w budowie obiektów przemysłowych oraz dedykowanych dla nich systemów solarnych.

Fotowoltaika – Segment odnawialnych źródeł energii

Szromek zaangażował się w segment odnawialnych źródeł energii w 2017 roku, obsługując rynek energetyki słonecznej oraz wiatrowej. W ofercie firmy znaleźć można zarówno budowę farm fotowoltaicznych, jak i fundamentowanie turbin wiatrowych.

Od 2020 roku firma angażuje się również w rozwój projektów PV, a jej sposobem na pozyskanie nowych dzierżawców są konkurencyjne warunki współpracy.

Małe i duże inwestycje

W obrębie zainteresowania spółki pojawiają się zarówno wielohektarowe inwestycje, jak i małe, jednomegawatowe projekty.

W tym celu Szromek poszukuje możliwości dzierżawy niezacienionych działek na gruntach czwartej, piątej oraz szóstej klasy. Istotna jest również odległość od linii elektroenergetycznej.

Osobą oddelegowaną do obsługi zapytań powiązanych z fotowoltaiką jest Łukasz Wojewoda. Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o kontakt mailowy pod adresem fotowoltaika@szromek.pl lub poprzez SMS na numer + 48 531 018 700.

W treści wiadomości muszą znaleźć się informacje o numerze działki, obrębie, gminie oraz powierzchni i klasie gruntu. Poza podstawowymi danymi prosimy o wzmiankę na temat obecności drogi oraz linii średniego bądź wysokiego napięcia w najbliższym otoczeniu działki.

Aby weryfikacja przebiegła szybko i prawidłowo, prosimy o informację, jak długo teren jest w Państwa posiadaniu, czy jest pod ochroną i czy został uwzględniony w MPZP.

Fotowoltaika

<alt> Fotowoltaika

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.