Komarno– marchew specjalnie na soki

Komarno– marchew specjalnie na soki
Amplus wprowadza na rynek produkt z certyfikowanego gospodarstwa GLOBALG.A.P.

Wiodący polski producent i dystrybutor warzyw i owoców Amplus wprowadził na rynek marchew odmiany Komarno, która powstała z myślą o produkcji soków.Marchew sprzedawana będzie w trzykilogramowych opakowaniach, z których każde pozwoli na uzyskanie 1,5 l. soku.
Komarno jest odmianą marchwi,która pochodzi z certyfikowanego gospodarstwa GLOBALG.A.P.położonego w rejonie Kujaw. Została wyhodowana specjalnie z przeznaczeniem na soki, jednak dzięki temu, że warzywo zachowuje swoją strukturę i kolor podczas procesu obróbki termicznej, może być także podawane na ciepło. Marchew Komarno charakteryzuje słodki smak i zwarta struktura, przy zachowaniu dużej zawartości soku.
–Komarno to odmiana marchwi, która posiada wiele zalet i zastosowań. Jest to warzywo najwyższej jakości, które będzie odpowiedzią na wymagania klienta – mówi Katarzyna Rybicka, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Amplus– Cieszymy się, że jako pierwsi w Polsce wprowadzamy ją na rynek. Jako lider innowacji, stale rozszerzamy naszą ofertę o najlepsze warzywa i owoce. W tym roku wprowadziliśmy już na półki kapustę Coolwrap, która może być podstawą wege sushi, wrapówi gołąbków. Jej duże liście nie łamią się i pozwalają dowolnie formować po zblanszowaniu. Kolejnym naszym krokiem jest marchewka na soki. Wprowadzanie na rynek odmian warzyw i owoców o nowych zastosowaniach to element realizacji strategii firmy, której przyświeca wizja „semper in altum”, czyli zawsze wzwyż. Jesteśmy pionierami w wielu dziedzinach od blisko 25 lat – dodaje.
Marchew dostępna jest w dużych sieciach handlowych w całym kraju oraz w krakowskich Ogrodnikach.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.