Jak znaleźć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń może być ostatnią deską ratunku dla wielu klientów, którzy potrzebują zastrzyku gotówki, ale chcą uniknąć skomplikowanych formalności.

Zależy Ci na czasie? Masz nagłe wydatki, które nie mogą czekać? Sprawdź, w jaki sposób otrzymasz szybki kredyt bez zbędnych zaświadczeń.

Na Totalmoney znajdziesz Kredyt gotówkowy, który w przeciwieństwie do popularnych chwilówek, jest regulowany na podstawie przepisów ustawy Prawo bankowe. Sposób jego przyznawania podlega restrykcyjnym wymogom Komisji Nadzoru Finansowego.

https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe

Z tego powodu banki najczęściej wymagają od osób składających wniosek przedstawienia zaświadczeń od pracodawcy.

Dokumenty dotyczące formy zatrudnienia oraz wysokości zarobków mają potwierdzić zdolność kredytową klienta i zwiększyć prawdopodobieństwo, że będzie on w stanie terminowo spłacić zobowiązanie.

Godne uwagi jest to, że ostatnio jednak coraz więcej banków decyduje się uprościć procedury. Wprowadza zatem instrument, jakim jest kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Sytuacja finansowa klienta jest wówczas analizowana w oparciu o oświadczenie o zarobkach. Wypełnia je sam kredytobiorca.

W konsekwencji środki otrzymane w ramach kredytu gotówkowego można przeznaczyć na dowolny cel. Klient nie musi w żaden sposób dokumentować sposobu wydatkowania pieniędzy. Kredytobiorcy najczęściej pożyczają środki na bieżące potrzeby konsumpcyjne. Może to być np. naprawa zepsutego samochodu, remont mieszkania czy wyjazd na wakacje.

Jak uzyskać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Osobom składającym wniosek o przyznanie dodatkowych środków bez zbędnych formalności najczęściej zależy na czasie. Dlatego dużą popularnością cieszy się zwłaszcza kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń.

Można go uzyskać bez wychodzenia z domu. Zatem wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej banku. We wniosku należy podać:

 • imię i nazwisko,
 • adres zameldowania/zamieszkania,
 • numer PESEL,
 • serię i numer dowodu osobistego,
 • numer telefonu kontaktowego, adres e-mail,
 • numer rachunku bankowego,
 • wysokość dochodów,
 • tytuł, z jakiego klient uzyskuje dochody (umowa o pracę, renta, emerytura).

Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku bank zaczyna procedurę weryfikacji kredytobiorcy. W tym celu sprawdza ocenę punktową klienta z BIK. Jest to tzw. scoring, który informuje o tym, czy w przeszłości terminowo opłacał on swoje zobowiązania.

Oprócz tego banki weryfikują również rejestry dłużników, żeby ustalić, czy kredytobiorca nie zalega z płatnościami. Od danych przechowywanych w BIK i na listach dłużników w dużej mierze zależy szansa na otrzymanie kredytu. Warto zatem zadbać o to, żeby historia kredytowa była przejrzysta i nie budziła żadnych wątpliwości.

Gdzie można otrzymać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Obecnie coraz więcej banków decyduje się na wprowadzenie produktu, jakim jest kredyt gotówkowy na dowód bez zaświadczeń o zarobkach. Środki można otrzymać między innymi w:

 • PKO BP,
 • Alior Banku,
 • mBanku,
 • T-Mobile Usługi Bankowe.

W banku PKO BP bez zaświadczeń można uzyskać nawet 24 tysiące złotych. Środki mogą być wykorzystane na dowolny cel konsumpcyjny. Z kolei w Alior Banku maksymalna kwota kredytu wynosi aż 200 tys. złotych.

Do uzyskania dodatkowych pieniędzy nie są potrzebne zaświadczenia od pracodawcy. Dlatego potrzebny jest jedynie dokument tożsamości – dowód osobisty. Podobne warunki oferuje T-Mobile Usługi Bankowe. W tym przypadku bez zaświadczeń można pożyczyć nawet 200 tys. złotych.

W mBank kredyt gotówkowy  może opiewać na kwotę do 3700 zł. Warunkiem jest przedstawienie dowodu osobistego oraz podanie numeru telefonu i adresu e-mail.

Bezpieczny kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Interesuje Cię kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach? Na polskim rynku finansowym dostępne są również inne instrumenty, które pozwalają uzyskać zastrzyk gotówki bez zbędnych formalności.

Chwilówki, bo o nich mowa, to tak naprawdę pożyczki gotówkowe na dowolny cel. Oferują je firmy z sektora pozabankowego, a zasady ich działania nie są regulowane przez Prawo bankowe. Dlatego można tu mówić o dużej dowolności kryteriów.

Parabanki często narzucają wysokie opłaty. Zanim więc klient podejmie decyzję o wzięciu pożyczki, powinien dokładnie zapoznać się z umową i sprawdzić, ile ostatecznie zapłaci za zobowiązanie. Najlepiej zweryfikować RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Z pewnością zasada ograniczonego zaufania obowiązuje także w przypadku kredytów bankowych.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
33 replies
 1. epsonn
  epsonn says:

  Na jaki cel można otrzymać kredyt, to duże czy małe kwoty? Jak ze spłatą? Jaki procent? Ile trzeba oddać, na ile lat?

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.