New Holland T7.315 złotym medalistą Targów POLAGRA PREMIERY

21/01/2016

New Holland T7.315 złotym medalistą Targów POLAGRA PREMIERY
Zapraszamy na Polagra-Premiery 2016

Już 21stycznia rozpoczyna się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA PREMIERY.Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskichzaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania techniczne dla rolnictwa – w tym nagrodzony złotym medalem Targów najnowszy traktor New Holland T7.315. Jest to kolejne prestiżowe wyróżnienie dla tego modelu, który zdobył tytuł „Machine of the Year 2016” targów Agritechnica.

T7.315 to jeden z dwóch modeli przeznaczonych do ciężkich prac, które wymagają dużej mocy silnika, przy zachowaniu wszechstronności i łatwego manewrowania mniejszych maszyn. Powstał on w odpowiedzi na potrzeby i wymagania klientów, którzy poszukują ciągnika uniwersalnego z innowacyjnymi rozwiązaniami usprawniającymi prace. Jego niskie koszty eksploatacji, łatwość obsługi a przede wszystkim wydajność sprawiają, żeskutecznie sprawdzi się on w różnorodnych pracach w gospodarstwie: przy pracach polowych, pracy z prasą, a także transporcie.

Model T7.315 jest efektem ciężkiej pracy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, którzy poszukują ciągnika wielozadaniowego, który będzie w stanie wykonywać prace z dużym obciążeniem. W opracowanie tego modelu zaangażowanych było wiele osób – od inżynierów po pracowników fabryki, którzy wspólnie stworzyli model doceniony nie tylko przez konsumentów, ale i jury branżowych konkursów – komentuje Tomasz Wieja, Marketing Manager marki New Holland.

Podczas targów na charakterystycznym niebiesko-żółtym stoisku nie zabraknie również innych maszyn New Holland. Odwiedzający będą mogli na żywo obejrzeć pozostałe modele traktorów o zróżnicowanej mocy przeznaczone dla gospodarstw o różnych profilach produkcji, kombajn zbożowyCX6090 Elevation, a także uzyskać szereg informacji o pozostałych produktach znajdujących się w ofercie marki.Przedstawiciele marki będą udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące maszyn marki New Holland, ich zakupu, finansowania fabrycznego orazużytkowania i serwisowania.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.