Nowa wersja opryskiwaczy Herkules

W rodzinie opryskiwaczy samobieżnych Herkules, produkowanych przez KFMR Krukowiak, wciąż wprowadzane są nowe rozwiązania i modele, które spełniać mają oczekiwania nawet najwybredniejszych klientów. Także i w tym roku firma przygotowała niespodziankę, tym razem dla mniejszych gospodarstw, dla których większe modele opryskiwacza były zbyt duże.
Na tegorocznym Agroshow Krukowiak zaprezentował nową wersję opryskiwaczy Herkules, która kierowana jest dla nieco mniejszych gospodarstw. W oparciu o podzespoły ciągnika rolniczego powstał opryskiwacz samobieżny o pojemności 2500 litrów (planowane są inne pojemności) i szerokości belek od 18 metrów. Maszyna napędzana jest czterocylindrowym silnikiem diesla o mocy od 100 KM. Napęd przenoszony jest mechanicznie na wszystkie cztery koła, skręt wykonywany jest przy użyciu osi przedniej. Prześwit roboczy to około 70 cm (w zależności od zamontowanych kół).
Oparcie konstrukcji jezdnej o podzespoły ciągnika rolniczego to rozwiązanie ekonomiczne ale i praktyczne, dostępność części zamiennych oraz łatwość serwisowania maszyny to bardzo istotne kwestie rozpatrywane przez klientów przy zakupie tego typu opryskiwaczy.
Opryskiwacz wyposażony jest w standardzie w:
– komputer sterujący BRAVO 180S
– belkę sterowaną elektrohydraulicznie, składaną niezależnie
– włoską pompę cieczową
– rozwadniacz boczny
– wielopozycyjne głowice rozpylaczy
– komfortową, klimatyzowaną kabinę
– oświetlenie drogowe
– błotniki.
Szacowany koszt opryskiwacza to około 320 tys. zł netto

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.