Nowe marki maszyn rolniczych wchodzą na polski rynek.

Nowe marki maszyn rolniczych wchodzą na polski rynek.
W lutym br rozpoczęła działalność nowa firma w branży maszyn rolniczych, Spółka Master Agro z Olsztyna.
Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja, na zasadach wyłączności w Polsce, zachodnich maszyn rolniczych, nieobecnych dotychczas na naszym rynku.
Pierwszą grupą maszyn z oferty Master Agro Sp. z o.o. są wozy paszowe Zitech. Zitech jest producentem pełnej gamy najwyższej jakości wozów paszowych.
Oferta Zitechobejmuje wozy paszowe pionowe, poziome, napędzane z wałka WOM ciągnika, wozy paszowe samojezdne oraz nowość na rynku – samojezdne wozy paszowe o napędzie elektrycznym.

Prezes Spółki Master Agro, Pan Piotr Kalinowski, spodziewa się dużego zainteresowania tym rodzajem wozów paszowych. Przekrój gamy paszowozówZitech będzie prezentowany na zbliżającej się wystawie Agrotech w Kielcach. Co istotne, wozy paszoweZitech są projektowane i produkowane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta (wóz paszowy jest dopasowany do specyfiki gospodarstwa, może być wykonany w niestandardowych wymiarach i parametrach).
Drugą grupą maszyn w ofercie Master Agro są wysokiej klasy opryskiwacze samojezdne Mazzotti.

Mazzotti to marka z wielopokoleniowymi tradycjami w konstruowaniu i produkcji opryskiwaczy samojezdnych. Z technicznych rozwiązań oraz gotowych podzespołów Mazzotti korzystają inne znane marki w branży. Najwyższa jakość maszyn idzie w parze z nowoczesnym designem, bo opryskiwacze trafiają do grupy najbardziej wymagających klientów.
Dla obu rodzajów maszyn Spółka Master Agro powołała odrębne sieci dystrybucji, które tworzą czołowe firmy dealerskie z terenu całej Polski. Dobór najlepszych dealerów gwarantuje najwyższą jakość obsługi klienta oraz serwisu posprzedażnego oferowanych maszyn, zgodnie z mottem firmy „Najwyższa jakość z myślą o Tobie”.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.