Nufarm Polska uruchamia specjalistyczny kanał YouTube poświęcony ochronie roślin

Nufarm Polska uruchamia specjalistyczny kanał YouTube poświęcony ochronie roślin

Z początkiem 2016 roku firma Nufarm Polska uruchomiła swój pierwszy kanał w serwisie YouTube ukierunkowany na ochronę roślin. W materiałach prezentowanych na kanale, które będą pojawiać się regularnie co dwa tygodnie, widzowie znajdą odpowiedzi na szereg ważnych pytań dotyczących uprawy roślin i dostępnych technologii ochrony.

– W ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania materiałami wideo
w internecie. Ich rola bardzo szybko ewoluowała ze źródła rozrywki do skutecznej formy zdobywania wiedzy. – tłumaczy Piotr Daniel Dyrektor Marketingu Nufarm Polska. – Mając świadomość, że ten proces wciąż postępuje i zaczyna powoli obejmować również branże specjalistyczne, w tym rolnictwo, podjęliśmy decyzję, że jako Nufarm Polska wyjdziemy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. – dodaje.

Efektem tej strategii jest uruchomienie pierwszego kanału Nufarm Polska poświęconego w całości ochronie roślin i zagadnieniom związanym z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. – Funkcjonujemy na polskim rynku od kilku lat. Zdążyliśmy w tym czasie poznać potrzeby naszych klientów. Wiemy,
że oprócz markowych i jakościowych produktów rolnicy oczekują również porad, merytorycznego wsparcia i sprawdzonego knowhow, które ułatwi im prowadzenie gospodarstwa. – podkreśla Piotr Daniel.

Na kanale Nufarm Polska widzowie dowiedzą się w jaki sposób ochronić własne uprawy przed zagrożeniami, jak walczyć z zachwaszczeniem, chorobami grzybowymi czy szkodnikami. W kolejnych, systematycznie prezentowanych filmach swój punkt widzenia na nowoczesną ochronę roślin zaprezentują naukowcy, eksperci oraz przede wszystkim rolnicy. Porady, recenzje, doświadczenia oraz spora porcja łatwo przyswajalnej wiedzy – wszystko to na kanale Nufarm Polska. – Warto obserwować nasz kanał, ponieważ systematycznie, co dwa tygodnie, będą pojawiać się na nim nowe materiały. – kończy Piotr Daniel.

Kanał dostępny jest pod adresem:
https://www.youtube.com/channel/UClZrq4A4-MzXi1DyizpTPXg

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.