Nasza Rola – portal dla Ciebie

logo Nasza Rola

„Nasza Rola” to gazeta i portal rolniczy, stworzone przede wszystkim z myślą o mieszkańcach wsi, a także miłośnikach zdrowego stylu życia, zgodnego z naturą. O rolnictwie piszemy już od 2005 roku.  Poruszać wiele tematów – nie ograniczamy się tylko do branży rolniczej. Każdego dnia dostarczamy naszym Czytelnikom najświeższe informacje z wielu dziedzin związanych z rolnictwem, hodowlą zwierząt, uprawą roślin – rolniczych, ogrodniczych czy ziół. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami rolniczymi, dostarczamy Wam aktualności dotyczących cen, innowacyjnych technologii i premier sprzętowych. Dyskutujemy i doradzamy w temacie ochrony roślin, nawożenia i pielęgnacji upraw.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesne rolnictwo wymaga znajomości wielu przepisów, dlatego na naszej stronie internetowej informujemy na bieżąco o wszelkich dotacjach,  zmianach w przepisach, ustawach oraz o pomocy ze strony państwa w przypadku klęsk żywiołowych.

Dla nas rolnictwo to pasja, obejmująca różne aspekty życia. Tworząc gazetę i portal rolniczy „Nasza Rola” chcieliśmy, by było to miejsce, gromadzące w sieci takich samych pasjonatów jak my. Dlatego publikujemy artykuły dotyczące zdrowego odżywiania, ekologii i agroturystyki. Wiemy doskonale, że nie samą rolą żyje człowiek. Dlatego dzielimy się także przepisami kulinarnymi, wiedzą na temat właściwości prozdrowotnych owoców, warzyw, ziół i wieloma innymi ciekawymi informacjami.