Opryskiwacze FarmGem

Witamy na tegorocznych Targach Agro-Show 2015 w Bednarach i stoisku importera Moto-Agro (sektor A, stoisko 185), gdzie pragniemy zaprezentować Państwu gamę produktów firmy FarmGEM LTD, będącej jednym z największych producentów opryskiwaczy w Wielkiej Brytanii.
Szczególną uwagę należy zwrócić na proponowane nowości, do których należą: nowy model belki opryskiwaczy polowych, wzbogacona oferta opryskiwaczy sadowniczych, platform sadowniczych oraz kosiarek.
Nowy typ belki opryskowej montowany jest w pozycji pionowej (wertykalnej), na tylnej części opryskiwacza, występuje w modelu opryskiwacza zawieszanego o pojemności 1200 l oraz zaczepianego o pojemności zbiornika wynoszącej 2500 lub 3000 l. Wertykalne ułożenie belek opryskowych w obu modelach dostępne jest w przypadku długości belki 15, 16, 18 m. Belki sterowane są elektrohydraulicznie za pomocą skrzynki rozdzielczej w kabinie. Wierzymy, że takie cechy jak blokada belki oraz niezależne składanie zarówno prawej jak i lewej części belki opryskowej spełnią oczekiwania polskich rolników.
Duże zainteresowanie zwiedzających powinien wzbudzić również nowy unikalny opryskiwacz samojezdny Sapphire VT2 zapewniający 2-metrowy prześwit pod podwoziem i jest przeznaczony dla rolników uprawiających takie rośliny jak: kukurydza, słonecznik, rzepak, bawełnę lub choinki świąteczne. Hydrauliczna regulacja rozstawu kół zastosowana w opryskiwaczu Sapphire VT2 umożliwia zmianę rozstawu z 2,1 m na 3,2 m bez zatrzymywania maszyny. Dwu zbiornikowy układ cieczy opryskowej o pojemności 4000 litrów umożliwia zamontowanie zbiorników w jednej linii z kołami opryskiwacza. Podczas regulacji rozstawu kół, zbiorniki przemieszczają się razem z osiami, dzięki czemu unika się niszczenia upraw i zapewnia doskonałą stabilność, pomimo tego, że prześwit nad opryskiwanymi roślinami wynosi 2 m. to zapewnia tej maszynie wszelkie warunki do osiągania wysokich wydajności powierzchniowych.
Opryskiwacz samojezdny Sapphire VT2 będzie dostępny po targach rolniczych w Bednarach, w siedzibie firmy Moto-Agro ul. Elewatorska 52, 15-620 Białystok.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.