PICHON prezentuje nową serię ładowarek przegubowych na AGROSHOW 2015

Z okazji 10 rocznicy gamy ładowarek marki PICHON, podczas Targów AGROSHOW 2015, zostanie zaprezentowany nowy projekt ładowarki. Od teraz zostanie zaproponowanych 16 modeli od 26 do 60 KM , z osiągniętą wysokością podnoszenia do 4,5 m. Siła, moc i łatwość manewrowania to główne atuty tej serii, stworzonej do pracy w gospodarstwach rolnych, robotach publicznych oraz w stadninach.
PICHON, jedyny francuski producent ładowarek przegubowych, podczas nadchodzących Targów AGROSHOW 2015 zaprezentuje nową gamę ładowarek, opracowaną i stworzoną w swoim zakładzie produkcyjnym w Finistere (Bretania) we Francji.
Najbardziej uderzającą cechą nowej serii ładowarek jest oczywiście projekt. To nie tylko elegancja na zewnątrz, ale także specjalnie stworzone zintegrowane 4 typy ochrony użytkowników: ROPS, FOPS, baldachim i kabina. Błotniki w tej serii zostały zaprojektowane w zintegrowany łuk aby dopasować je w korpus maszyny, utrzymując opływowy kształt ładowarki.
Przeciwwaga z tyłu, która została zintegrowana z podwoziem, zwiększa możliwości ładowania. Szczególną uwagę zwróciliśmy również na ułatwienie dostępu do komory silnika oraz do różnych punktów kontroli i smarowania, przez otwór z boku i z tyłu ładowarki.
Dla większej wygody użytkownika, wnętrze kabiny i dostępność do fotela kierowcy zostały ulepszone. Kierowca ma lepszą widoczność dzięki osłonie tylnej (w kształcie kopuły) wykonanej z żywicy. Tak jak w wersji z baldachimem i kabiną, przednia część dachu ma szklany panel, aby umożliwić użytkownikom śledzenie narzędzi od ziemi do wysokości ich zakresu roboczego.
Wreszcie w wersji teleskopowej, komfort kierowcy został zoptymalizowany za pomocą zintegrowanego joysticka, podłokietnika oraz systemu anty-przechylającego zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Wszystkie modele są wyposażone w wysoce solidne silniki Caterpillar od pojemności 1.1L do 2.2L.
Każdemu z 16 modeli ładowarek może być nadany indywidualny charakter, podobnie jak wszystkim innymi produktom PICHON, które odpowiadają najbardziej wymagającym użytkownikom.
Nową gamę ładowarek możesz zobaczyć podczas Targów AGROSHOW: Nazwa sektora B Nr drogi droga zwiedz. 2 Nr stoiska 194

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.