PICHON zaprezentuje nową gamę rozrzutników z szeroką kastą podczas Agro Show Bednary 2016 !

PICHON zaprezentuje nową gamę rozrzutników z szeroką kastą podczas
Agro Show Bednary 2016 !

W celu powiększenia możliwości załadunku oraz zwiększenia wydajności pracy, PICHON powiększa swoją gamę rozrzutników Muck Master o 4 nowe modele z szeroką kastą.
4nowe modele od 21 do 43 m3:

Wszystkie modele rozrzutników są w pełni ocynkowane i oferują możliwość załadunku od 21 do 43 m3. Cała nowa gama jest dostępna w wersji Tandem i Tridem, czyli w wersji 2-osiowej i 3-osiowej z długością skrzyni od 6 do 8,5 m. Dzięki tym rozrzutnikom, proponujemy zwiększoną wydajność pracy, niezależnie od rozprzestrzenianego materiału (obornik, kompost, łajno, wapno, odpady zielone …).

Jest dostępnych wiele różnych opcjidla precyzyjnego rozrzucania:

4 modele rozrzutników z szeroką kastą są wyposażone w tylny adapter z pionowymi śmigłami od 1,7 lub 1,9 m. Adapter poziomy ze śmigłami poziomymi o średnicy 750 mm zapewnia dużą szerokość rozrzucania do 25 m.Dzięki zastosowaniu obu tych rozwiązań, zapewniamy dobre rozdrobnienie oraz jednorodny rozrzut materiału. Rozrzutniki mogą być również dostosowane w ścianę pchającą, w celu uzyskania równomiernego rozrzucania. Również opcja do kiszonki jest dostępna dla 4 modeli z tej grupy, które zostały stworzone z drzwiami hydraulicznymi tylnymi o dużej pojemności 5 m3 i zastępują tylny adapter ze śmigłami i klapę gilotyny. Dodawane są również nadstawki 700 mm.

Podobnie jak wszystkie modele rozrzutników Pichon, są one wyposażone w system DPAE z wagą oraz w system ISOBUS, które pozwalają utrzymać właściwe parametry ustalonej dawki rozrzucania.

Z nową gamą rozrzutników będzie można się zapoznać podczas wystawy Agro Show Bednary 2016 –sektor B, stoisko 192

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.