POL-ECO-SYSTEM: targowa oferta dla agro-biznesu

POL-ECO-SYSTEM: targowa oferta dla agro-biznesu

Biogaz, biomasa, budownictwo i maszyny komunalne – targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (11-14.10.2016) to dobra okazja do zorientowania się, co aktualnie proponuje rynek dla agro-biznesu. Tym bardziej, że w tym roku na targi można wejść bezpłatnie.

Międzynarodowy przegląd rynku
W targach swój udział zaplanowały firmy z Polski, Norwegii, Niemiec, Szwecji, Szwajcarii, Holandii, Austrii, Francji i Włoch. Wystawcy zaprezentują technologie i usługi związane z energią odnawialną, w tym rozwiązania dla biogazowi, urządzenia do spalania biomasy, technologie do produkcji pelletów, zbiorniki oraz silosy na kiszonki i biomasę, oraz wielozadaniowy sprzęt komunalny pomocny w pracy w gospodarstwie.
Wśród grona najważniejszych wystawców z branży zaprezentują się m.in. takie firmy, jak:
EWPA, HUSQVARNA POLAND, KAMAZ POLSKA, KASTELL, KOMATSU, KOMPANIA LEŚNA, KOMUNAL TRUCK, X-TRUCK, MEPROZET KOŚCIAN, NLB CORP, POWERS MASZYNY, PRONAR, STAL, AEBI SCHMIDT POLSKA, APRIVA, CARGOTEC POLAND, DOBROWOLSKI, ELTE GPS, OMEGA, POLCAB, PROTEL, POM Augustów, PIMR, KARCHER, CES, KWE AB ENERGY, WOLF SYSTEM, TEKNAMOTOR, BIOWATT, PRONAR, CONTENUR, BOLLEGRAAF, BAX BAUMASCHINEN, A.S.A. EKO, HORUS ENERGIA, BIOTEN, FLEXXOLUTIONS, H. CEGIELSKI – POZNAŃ, SOLARWORLD, PGNiG, EPS SYSTEM, JEAN MUELLER POLSKA.

Rekordowa ekspozycja PRONAR
W tym roku rekordową ekspozycję na targach będzie mieć firma PRONAR. Na powierzchni ponad 3.000 m kw. brutto (cały pawilon 5A) będzie można obejrzeć kilkadziesiąt ciągników i przyczep, posypywarek i zamiatarek drogowych, pługów do odśnieżania i odśnieżarek, wysięgników, mobilnych przesiewaczy bębnowych i rozdrabniaczy wolnoobrotowych. Firma zaprezentuje także tegoroczne nowości, w tym dwa modele nowych rozdrabniaczy MRW 2.85 g i MRW 2.1010.
Ale nie tylko ten wystawca zaprezentuje rynkowe nowinki. Charakterystyczna naklejka z napisem „nowość” pojawia się na wielu innych stoiskach, jak choćby takich firm, jak APRIVA, Elte GPS, AGREX-ECO, NOVA, Stolbud czy Karcher.

Kontakty i wiedza
Oprócz obecności licznego grona najważniejszych przedsiębiorców, swój udział w targach planują również eksperci rynkowi, członkowie stowarzyszeń i instytucji branżowych, m.in.: NFOŚiGW, KFDZOM, KIGO, Rady RIPOK, KSS, Dyrektorzy Wojewódzkich Zarządów Melioracji i Urządzeń Wodnych.
POL-ECO-SYSTEM to tradycyjnie szeroki dostęp do najświeższej wiedzy oraz dobrych praktyk omawianych i przedstawianych podczas seminariów. W tym roku szczególnej uwadze polecamy Forum Recyklingu (11-13.10.2016) oraz Forum Czystej Energii (11-13.10.2016). Podczas tych wydarzeń poruszona zostanie tematyka m.in. odpadów komunalnych i opakowaniowych, omówione zostaną możliwości produkcji energii z biogazu pozyskiwanego w biogazowniach rolniczych, wykorzystanie zasobów rolnictwa do produkcji zielonej energii, systemy wsparcia prosumentów, a także tworzenie klastrów i spółdzielni energetycznych.

Zwiedzanie POL-ECO-SYSTEM oraz udział w większości wydarzeń jest bezpłatne (po rejestracji na www.mtp24.pl do 10.10.2016). Więcej: www.polecosystem.pl

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.