PROCAM zmienił swojego udziałowca

PROCAM zmienił swojego udziałowca

PROCAM Polska Sp. z o.o. ma przyjemność poinformować, że nasz długoletni współwłaściciel i współzałożyciel firmy, Zbigniew Tomasik, podjął decyzję o sprzedaży swoich udziałów w naszej firmie Panu Jarosławowi Peczce.

Jarosław Peczka to wybitny przedsiębiorca z branży biotechnologicznej i rolniczej, współwłaściciel spółek Bio-Lider oraz Bio-Gen, który od lat współpracuje z naszą firmą, wykazując się nie tylko głęboką wiedzą i doświadczeniem, ale także pasją i zaangażowaniem w rozwój nowoczesnych technologii.

Własność 80% akcji przedsiębiorstwa pozostaje niezmieniona, a właściciele PROCAM Europe oraz zarząd wyrażają pełne zadowolenie z tej transakcji, uznając ją za zgodną z długoterminową strategią naszej firmy. Przekazanie udziałów Panu Peczce gwarantuje niezależność i rozwój, co jest dla zespołu powodem do dumy i optymizmu, a dla producentów rolnych gwarancją dalszego rozwoju współpracy przy produkcji najlepszej jakościowo żywności.

Długoletnia współpraca i zgodność poglądów oraz wizji przyszłości przedsiębiorstwa między dotychczasowymi udziałowcami, zarządem PROCAM i Panem Jarosławem dają nam pewność, że jest to krok we właściwym kierunku. Razem możemy zapewnić o kontynuacji naszej misji innowacji i doradztwa w rolnictwie na najwyższym poziomie.

<alt> PROCAM zmienił swojego udziałowca

Na fot. od lewej: David Parish, Jarosław Peczka i Michał Ciszak.

Przeczytaj także artykuł: Rozwój struktury kierowniczej Procam Polska Sp. z o.o.

AdvertisementAdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.