Rolniku – miej swojego doradcę rolnego zawsze przy sobie!

Rolniku – miej swojego doradcę rolnego zawsze przy sobie!
Zawód rolnik to nie praca od 8.00 do 16.00, to etat na całą dobę. Dbanie o płody, inwentarz, sprzedaż i inwestowanie kapitału w rozwój gospodarstwa sprawia, że gospodarz nie zawsze znajduje czas na załatwienie swoich spraw w urzędach. Często też w swojej działalności potrzebuje wsparcia szytego na miarę jego potrzeb. Taką właśnie usługę oferuje Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie – nowej generacji video konsultacje online.

Jak być bliżej rolników, dbać o stały rozwój obszarów wiejskich najlepiej pokazują działania Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. CDR mając na celu dobro polskiej wsi udostępnił nowej generacji komunikację video, dzięki której rolnicy mogą rozmawiać z doradcami online. W ten sposób doradcy udzielają wsparcia i pomocy na najwyższym poziomie. Każdy problem z jakim zgłasza się rolnik rozpatrywany jest indywidualnie, a doradca natychmiast pomaga w pomyślnym rozwiązaniu sprawy. Dzięki temu, że rozmówcy widzą się wzajemnie rolnik może od razu np. wskazać szkodę, którą zgłasza.
Zaletą kontaktu video jest zapewnienie rolnikom swobodnego dostępu do informacji bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z dojazdem do placówki CDR. „Najważniejszy jest natychmiastowy kontakt i poczucie, że doradca jest zawsze na wyciągnięcie ręki” – mówi Konrad Piotrowski współtwórca usługi Hopla.
Klienci zdobędą wiedzę na temat organizowanych szkoleń i kursów. Doradcy poinformują również o dostępnych dotacjach i warunkach ich uzyskania. E-doradztwo idealnie wpisuje się w programy unijne mające na celu rozwój innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Celem nadrzędnym jest wspieranie innowacji w rolnictwie, produkcji żywności, leśnictwie i na obszarach wiejskich. Udostępnienie video komunikacji stanowi pierwszy krok, który ukazuje dostosowywanie usług publicznych do potrzeb klientów CDR. „Cenimy czas i ciężką pracę naszych klientów, dlatego postanowiliśmy ułatwić im kontakt z naszą placówką. Świadczymy usługi w sposób przyjazny i wygodny dla klientów” informuje Pan Jacek Lupa, Zastępca Dyrektora CDR w Brwinowie.
Oprócz oszczędności czasu i gwarancji szybkiego działania rolnicy, korzystając z video komunikacji udostępnionej na stronie CDR zaoszczędzają również pieniądze, gdyż połączenia video i czat są całkowicie bezpłatne dla rolników. „Instytucje pokrewne funkcjonujące na terenie pozostałych regionów powinny również otworzyć się na komunikację video, gdyż w ten sposób przyczyniamy się do usprawnienia doradztwa rolniczego w naszym kraju” dodaje Jacek Lupa.
Drogi Rolniku, nie marnuj czasu na dojazdy do różnych placówek. Poświęć ten czas na dbanie o swoje gospodarstwo oraz pielęgnowanie plonów i upraw. W momencie kiedy potrzebujesz wsparcia, eksperci są dla Ciebie online. Połącz się video z doradcą Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

AdvertisementAdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.