Roundup Flex 480 – najnowszej generacji herbicyd wkrótce zadebiutuje na rynku!

Roundup Flex 480 – najnowszej generacji herbicyd wkrótce zadebiutuje na rynku!

Nowy Roundup Flex 480, wysokiej skuteczności preparat chwastobójczy, przeznaczony jest do stosowania wiosną na polach (przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych, po siewie, 4xRoundupFlex copy
a przed wschodami kukurydzy i cebuli, przed zbiorem pszenicy ozimej i rzepaku ozimego), na ścierniskach, w uprawie jabłoni, czarnej porzeczki, na użytkach zielonych (łąkach), a także do likwidacji ugorów i odłogów.

Doskonale sprawdzi się również w czasie przygotowania gleby pod szkółki i uprawy leśne oraz do desykacji pszenicy ozimej i rzepaku ozimego. Produkt wyróżnia szybkie pobieranie i przemieszczanie do korzeni substancji czynnej, możliwość stosowania w niesprzyjających warunkach i wysoka skuteczność działania również w twardej wodzie.

Przewagę nad preparatami generycznymi daje mu możliwość aplikacji już godzinę po opadach deszczu i rozpoczęcia prac polowych nawet po 24 godzinach od zabiegu. Wyróżnia go także skuteczność przy temperaturze od 2 do 30ºC i wydłużony do 6 lat termin przydatności.

Nowa formulacja Roundup Flex 480, oparta na soli potasowej glifosatu, zapewnia wysoką koncentrację i zmniejsza o ok. 30% dawkę preparatu na 1 ha.

Oprócz rejestracji przeznaczonej dla użytkowników profesjonalnych nowością będzie etykieta rejestracyjna dla użytkowników nieprofesjonalnych.

Efektywne stosowanie Roundup Flex 480 możliwe jest dzięki szerokiej palecie opakowań:
1 l (w innowacyjnej wersji), 5 l, 20 l i 200 l.

Długo oczekiwany Roundup Flex 480 od marca tego roku będzie dostępny u najlepszych dystrybutorów oraz w sklepach i weźmie udział w programach wspierających firmy PremiumBox i PremiumBox Plus.

Nowy produkt jest piątą generacją marki Roundup firmy Monsanto, obecnej na rynku od ponad 40 lat.

Źródło: Monsanto

 

 

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.