Ruszył sklep internetowy z oryginalnymi częściami do maszyn rolniczych znanych marek

Firma Agrarada uruchomiła międzynarodowy sklep internetowy dostarczający oryginalne części zamienne do maszyn takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp.

 Możliwość szybkiego dostarczania części do maszyn rolniczych ma obecnie bardzo duże znaczenie. Firma Agrarada zainwestowała znaczne środki w system internetowy powiązany z magazynem części zamiennych, który jest otwarty przez całą dobę.

 

Johan Kruijthoff, współwłaściciel polskiej firmy Agrarada i jednocześnie współwłaściciel holenderskiego przedsiębiorstwa rolniczego Novifarm – wie z własnego doświadczenia, jak ważna w rolnictwie jest możliwość szybkiego zamówienia i otrzymania części. Ponadto – zamawianie towarów online staje się obecnie coraz bardziej powszechne. Do tej pory nie było specjalistycznego sklepu internetowego z częściami do maszyn rolniczych tego typu. Razem ze swoim wspólnikiem panem Arkadiuszem Brzyskim i menadżerem ds. serwisu i części panem Fabianem Kieczką, Johan uruchomił międzynarodowy sklep internetowy oferujący szereg oryginalnych części zamiennych do takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp. Sklep internetowy jest aktualizowany codziennie. 

Korzyści wynikające z zamawiania części online w firmie Agrarada:

całodobowa dostępność
• widoczna aktualna ilość części w magazynie

łatwe zamawianie przez internet i telefon
• szybka dostawa w całej Europie

konkurencyjne ceny

 

Johan i Arkadiusz zajmują się sprzedażą produktów w ofercie Agrarada z siedzibą w Polsce od 1999 roku. Agrarada specjalizuje się w maszynach rolniczych począwszy od uprawy, poprzez sadzenie, zbiór, i przechowywanie ziemniaków a także cebuli, marchwi, oraz innych warzyw a także buraków cukrowych. W ciągu tych lat Johan zdobył ogromne doświadczenie praktyczne jako współwłaściciel holenderskiej firmy rolniczej Novifarm (www.novifarm.nl). W 2017 roku firma Novifarm została wyróżniona tytułem rolniczego przedsiębiorstwa roku. Arkadiusz i Fabian zbierali swoje doświadczenia zawodowe podczas pracy w Niemczech.

 

Advertisement AdvertisementAdvertisement
2 replies
  1. netpix
    netpix says:

    Ciekawy blog, zawierajacy duzo przydatnych informacji a napisany przystepnym, szczegolnie dla poczatkujacych
    marketingowcow jezykiem. Chetnie bede tu zagladac.

    Odpowiedz

Trackbacks & Pingbacks

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.