SaMASZ buduje silną pozycję gospodarczą kraju

„Rzeczpospolita” i Fundacja Patriotyzmu Gospodarczego nagrodziły wczoraj dziesięć firm w ośmiu kategoriach. Nagrodę główną zdobyły: PKO BP, SaMASZ, ZM Tarnów, APS Energia. W kategorii spółek giełdowych triumfował Comarch, dużych polskich spółek – Synthos, małych – ZM Tarnów, dużych firm kontrolowanych przez kapitał zagraniczny – Samsung, a małych firm – Famot Pleszew i SaMASZ
Na gali obecny był wicepremier Jarosław Gowin oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Podczas wtorkowej gali rozdania nagród „Indeksu Patriotyzmu Polskiego Biznesu” na warszawskiej Giełdzie uhonorowano firmy, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju Polski. Konkurs został zorganizowany we współpracy redakcji dziennika Rzeczpospolita oraz Fundacji Patriotyzmu Gospodarczego.

Organizatorzy wskazali przedsiębiorstwa, których działalność w największym stopniu przyczynia się do rozwoju Polski i bogacenia się społeczeństwa. W ich ocenie nagrodzeni w szczególny sposób przyczyniają się do budowania silnej pozycji gospodarki kraju, nie uchylając się przy tym od swoich powinności względem państwa i społeczeństwa.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.