SM MLEKPOL z medalami!

SM MLEKPOL z medalami!
Kolejny sukces producenta z Grajewa. Maślanka Mrągowska naturalna oraz Serek homogenizowany o smaku waniliowym Rolmlecz  zostały nagrodzone prestiżowymi złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food 2015. Nagrody z rąk Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marka Sawickiego odebrał Lech Karendys, dyrektor wydziału handlu SM MLEKPOL. Medale Polagry potwierdziły mocną pozycję lidera spółdzielni, która wciąż pozostaje wiodącym producentem mleka i produktów mlecznych w Polsce.
Organizatorzy Targów docenili także stoisko SM MLEKPOL wyróżniając je nagrodą Acanthus Aureus, za najlepsze w realizacji strategii marketingowej. Niezwykłe stoisko SM MLEKPOL cieszyło się dużą frekwencją. Odwiedzający nie tylko podziwiali pokazy kuchni molekularnej z wykorzystaniem produktów MLEKPOLU, ale także mieli okazję skosztować wyjątkowych dań. Zespół profesjonalnych baristów częstował gości wyśmienitą kawą, której smak podkreślały śmietanki i mleko ŁACIATE.
Drugiego dnia targów stoisko SM MLEKPOL odwiedził Janusz Piechocinski, Wicepremier, Minister Gospodarki, który podkreślał kluczowe znaczenie sektora mleczarskiego w polskim rolnictwie.
Polagra food to także forum branżowych kontaktów biznesowych. SM MLEKPOL wzbudził duże zainteresowanie partnerów handlowych zarówno z kraju jak i zagranicy.

O MLEKPOLU

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce. Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.
Produkty MLEKPOL-u powstają w 11 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.
SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankowe oraz sery żółte. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Białe, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska.

Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu. Zagraniczni odbiorcy doceniają jakość produktu oraz stabilność współpracy jaką zapewnia MLEKPOL.
SM MLEKPOL była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Ostatnio m.in. złotymi medalami w prestiżowym konkursie Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food w 2015 r., za Maślankę Mrągowską i serek homogenizowany o smaku waniliowym ROLMLECZ. Mleko ŁACIATE zostało nagrodzone przez konsumentów tytułem „Ulubionej Marki 2015”.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.