Startuje loteria Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię”

Startuje loteria Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię”

1 lutego br. startuje VII edycja loterii konsumenckiej Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię’, tym razem pod hasłem „Najlepsze dla najlepszych”. W tym roku do wygrania jest m.in. ciągnik John Deere 5090M.

Startuje loteria. Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić nawozy z oferty Grupy Azoty (z listy produktów promocyjnych dostępnej w regulaminie) za co najmniej 1000 zł brutto na jednym dokumencie zakupu. Kolejnym krokiem jest rejestracja zgłoszenia. Można to zrobić bezpłatnie wypełniając formularz na stronie www.dbamyopolskaziemie.pl lub wysyłając SMS na numer 70966 (koszt SMS-a 0,62 zł z VAT) o treści: GRUPAAZOTY.numer paragonu fiskalnego lub GRUPAAZOTY.numer faktury.

Loteria „Dbamy o polską ziemię”, którą Grupa Azoty organizuje już od wielu sezonów to uhonorowanie i podziękowanie dla wszystkich naszych klientów, którzy w swojej produkcji stosują nawozy Grupy Azoty – nawozy, które gwarantują dużą skalę i powtarzalność produkcji rolnej. Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą loterią, a czytelne zasady uczestnictwa sprawiają, że polscy rolnicy chętnie w niej uczestniczą i rejestrują swoje zakupy nawozów Grupy Azoty w systemie loteryjnym – mówi Marcin Kowalczyk Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za Departament Korporacyjny Handlu Segmentu Agro w Grupie Azoty.

Okres sprzedaży promocyjnej i przyjmowanie zgłoszeń do loterii „Dbamy o polską ziemię” trwa od 1 lutego 2024 r. do 30 kwietnia 2024 roku. Oprócz nagrody głównej, na uczestników loterii czekają: 200 nagród natychmiastowych po 1000 zł w formie przelewu bankowego na konto laureata oraz 3 nagrody miesięczne o wartości 20 000 zł na nawozy Grupy Azoty. Nagrody miesięczne, będą losowane po każdym miesiącu przyjmowania zgłoszeń. W wielkim finale loterii zostanie wylosowany zwycięzca ciągnika John Deere 5090M.

Więcej informacji o loterii audioteksowej oraz regulamin i lista produktów promocyjnych dostępne są na stronie www.dbamyopolskaziemie.pl. Loteria skierowana jest do osób pełnoletnich.

* * *

Grupa Azoty to zdecydowany lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, ma również silną pozycję na rynkach takich produktów jak melamina, poliamid, alkohole OXO, plastyfikatory czy biel tytanowa. Ważnym filarem strategii Grupy Azoty są inwestycje, a największym projektem są Polimery Police, realizowane przez spółkę celową Grupa Azoty Polyolefins. Jest to jedna z największych inwestycji w polskim i europejskim przemyśle chemicznym, która umożliwi dywersyfikację działalności biznesowej Grupy Azoty, a także pozytywnie wpłynie na pozycję Polski w segmencie tworzyw sztucznych i wzmocni niezależność energetyczno-surowcową kraju.

W 2021 roku Grupa Azoty opublikowała strategię do 2030 roku, która stanowi plan konkretnych działań, napędzanych przez transformację klimatyczno-energetyczną Grupy Kapitałowej. Ogłoszona strategia stanowi odpowiedź Grupy na wymagania europejskiej polityki klimatycznej. Szczegółowe projekty z zakresu m.in. zielonej energii przemysłowej, ograniczenia emisyjności oraz dekarbonizacji opisane zostały w kluczowym projekcie „Zielone Azoty”.

Startuje loteria Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię”

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.