Tradycyjny smak w nowoczesnym wydaniu. SM MLEKPOL ułatwia życie.

Tradycyjny smak w nowoczesnym wydaniu. SM MLEKPOL ułatwia życie.

Masło ekstra Łaciate prosto na stół. Doceniane przez konsumentów i cukierników wyśmienite masło od Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie teraz również w nowym, wygodnym opakowaniu.

Lekki i praktyczny kubek w formie maselniczki ułatwia przechowywanie i serwowanie produktu. Estetyczne opakowanie umożliwia postawienie masła na stole pośród dań bez konieczności przekładania go do innego naczynia.Wysoka jakość kubka oraz dodatkowa zabezpieczająca folia gwarantują dłuższy termin przydatności do spożycia – 60 dni. Masło ekstra Łaciate w kubku jest tak samo smaczne jak to, znane konsumentom do tej pory. – informuje Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL w Grajewie.

Masło ekstra Łaciate powstaje z najlepszej jakości śmietanki. Jest naturalnym źródłem niezbędnych dla organizmu człowieka witamin: A, D, E i K.
To idealna baza zdrowych kanapek, niezastąpiony składnik tradycyjnych ciast, kremów i deserów oraz pełnowartościowe dopełnienie potraw. Masło ekstra Łaciate jest sprzedawane także w postaci kostki i osełki.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.