Wieczorna gala New Holland

Wieczorna gala
Podczas wieczornej gali, która odbyła się w Zamku Topacz pod Wrocławiem, goście mogli w niecodzienny sposób zapoznać się z modelem T7 HD. Wprowadzeniem do prezentacji najnowszego ciągnika z niebieskiej fabryki była niesamowita animacja zaprezentowana w systemie kabuki , która miała na celu zbudowanie wśród gości odpowiedniego napięcia. W kulminacyjnym momencie nastąpiło zrzucenie kurtyny, za którą ukryta była maszyna. Przedstawiciel marki, pan Łukasz Chęciński, w świetle reflektorów opisywał i omawiał poszczególne elementy ciągnika.Dzięki wyświetlanym w tle maszyny filmom oraz animacjom stworzona została iluzja poruszającego się ciągnika. Uroczystą prezentację zakończyło show muzyka-lasery-światło.– Niespotykana dotąd w branży forma prezentacji nowego modelu ciągnika, połączenie gry świateł i laserów, wspaniałe wnętrza Zamku Topacz – wszystko to miało na celu podkreślenie najwyższej klasy T7 HD. Jest to ciągnik, który dzięki swoim parametrom przy zachowaniu swojej wszechstronność może realizować najcięższe prace w gospodarstwie. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w tym modelu mają na celu podniesienie efektywności jego pracy, rentowności, a także przełożyć się na realizację założeń zrównoważonego rolnictwa – zaznaczył Tomasz Wieja, Marketing Manager New Holland.
Przetestowany w terenie
Następnego dnia uczestnicy wydarzenia mieli niepowtarzalną okazję do przetestowania ciągnika T7 HD i możliwości jakie daje podczas pracy. Goście, którzy zasiedli za kółkiem niebieskiego ciągnika mogli sprawdzić jego moc, a także przekonać się jak wiele prac w gospodarstwie można przy jej użyciu wykonać. Mimo swojej wielkości manewrowanie T7 jest bardzo łatwe, co zauważyli wszyscy, którzy zasiedli za sterami ciągnika.Kolejnymi atutami, podkreślanymi przez uczestników testów, jest nowoczesna stylistyka, nowatorskie funkcje i komfort obsługi.
– Model T7 HD to ciągnik, stworzony w odpowiedzi na potrzeby klientów o dużych wymaganiach. Innowacyjne rozwiązania, osiągi i wydajność to cechy, które sprawiły, że to właśnie ten model został nagrodzony tytułem Machine of The Year 2016 – podkreślał Adam Sulak, Business Director New Holland. – Zależało nam, aby nasi goście mogli nie tylko na własne oczy zobaczyć ten wielokrotnie nagradzany model, ale również mieć szansę na jego przetestowanie. Bo to właśnie podczas pracy można w pełnio docenić zastosowane w nim rozwiązania – dodaje Adam Sulak.
W spotkaniu wzięli udział dziennikarze oraz klienci marki New Holland.

AdvertisementAdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.