Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Giełda Rolnicza w Łącku

17 maja 2015

plakat 2015 GR wersja do druku1

XXIV Giełda Rolnicza
17 maja 2015 roku (niedziela) odbędzie się XXIV Giełda Rolnicza (Hala Sportowa
– Łąck, ul. Gostynińska 2), organizowana jest z inicjatywy Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział w Płocku, przy współpracy z Wójtem i Samorządem Gminy Łąck, Starostwem Powiatowym w Płocku i Zarządem Stada Ogierów w Łącku.
Podobnie do lat ubiegłych giełda będzie miała charakter wystawienniczo – handlowy oraz rekreacyjny. Udział w niej potwierdziło ponad 100 wystawców reprezentujących branże: rolniczą, ogrodniczą, budowlaną, samochodową oraz spożywczą.
Prezentowane będą maszyny i urządzenia rolnicze, pasze, koncentraty oraz inne środki do produkcji rolnej, Podczas XXIV Giełdy Rolniczej tradycyjnie odbędzie się kiermasz ogrodniczy. Oferta wystawców z całej Polski jest szeroka i różnorodna. M.in. prezentowane będą unikalne gatunki roślin ozdobnych i owocowych oraz elementy małej architektury ogrodniczej. Organizatorzy przewidują także wystawę drobnego inwentarza.
Każdy rolnik czy zwiedzający może skorzystać z profesjonalnego doradztwa wystawców, instytucji czy firm działających w otoczeniu rolnictwa. Informacji udzielać będą także specjaliści Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz banków i firm ubezpieczeniowych.
Pobyt na giełdzie uprzyjemniać będą liczne zespoły artystyczne oraz różnorodne konkursy dla dzieci i dorosłych. Można też będzie spróbować potraw regionalnych podczas kiermaszu kulinarnego, przejechać się bryczką, odwiedzić stoiska gospodarstw agroturystycznych czy zapoznać z twórczością ludową. Zapraszamy także do zwiedzania obiektów Stada Ogierów w Łącku.
W trakcie giełdy, w ramach akcji charytatywnej Pola Nadziei odbywać się będzie zbiórka na rzecz Hospicjum Płockiego.

Szczegóły program na plakatach i w Gazecie Giełdowej
Serdecznie zapraszamy.
Jadwiga Skibowska – MODR Oddział Płock, Tel. 24 262 97 72 w. 19 .

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły

Data:
17 maja 2015

Organizator

MODR Oddział Płock przy współpracy z Wójtem i Samorządem Gminy Łąck, Starostwem Powiatowym w Płocku i Zarządem Stada Ogierów w Łącku
Telefon:
24 262 97 72 w. 19

Miejsce

Hala Sportowa – Łąck
ul. Gostynińska 2
Łąck, Polska
+ Google Map