Wylosowali auto elektryczne Tesla w loterii rolniczej

15 października 2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie loterii PROCAM I BIO-GEN „ZAMIAST CIĄGNIKA ZGARNIJ ELEKTRYKA”. Loteria trwała od 20.11.2019 do 30.09.2020 roku. Aby wziąć w niej udział należało zakupić u przedstawiciela handlowego, w oddziale lub sklepie PROCAM Polska wskazane produkty lub pakiety produktowe firmy BIO-GEN.

Nagrodą główną w loterii, której laureatem zostało Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Baszewicach, reprezentowane przez pana Piotr Radziun, był samochód elektryczny marki Tesla, będący przykładem dbałości o środowisko naturalne. Podobnie w rolnictwie preparaty serii BIO-GEN są przykładem możliwości stosowania rozwiązań biologicznych, wspierających dobrą kondycję roślin uprawnych – stąd wziął się pomysł na właśnie proekologiczne nagrody loteryjne.

Produkty biorące udział w promocji to wyłącznie preparaty w 100% biologiczne,

które mają na celu wspierać nasze uprawy przed niepożądanym działaniem szkodników bądź wspomóc naturalne procesy zachodzące w przyrodzie. Jest to pewien sposób wsparcia rolnictwa konwencjonalnego o naturalne preparaty, w celu uzupełnienia tradycyjnej technologii uprawy roślin.

Pierwszy raz organizowaliśmy tak dużą i tak naturalną dla naszego środowiska loterię. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zainteresowania wśród rolników i ogrodników. Świadomość dbania o środowisko oraz sięgania coraz to częściej po naturalne preparaty, utwierdza nas w przekonaniu, że dobry rolnik to świadomy rolnik.

Nagrodą Główną w Loterii był samochód osobowy o napędzie elektrycznym marki TESLA Model 3,

kolor: biały, o wartości 280 000,00 zł brutto. Nagrody pocieszenia stanowiły dwie hulajnogi elektryczne marki Xiaomi.

Dlaczego właśnie TESLA?

Cała loteria obejmowała innowacyjne preparaty biologiczne, tak więc nagrody nie mogły być inne niż wyznaczające ekologiczne trendy. Każdy sposób na wsparcie naturalnego środowiska jest dobry, więc dlaczego nie podążać w tym kierunku?

Szczęśliwym laureatom nagród serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy szerokiej oraz elektryzującej drogi!

Prezes Zarządu BIO-GEN Ewa Kaniowicz oraz Prezez Zarządu PROCAM POLSKA Michał Ciszak

Prezes Zarządu BIO-GEN Ewa Kaniowicz oraz Prezez Zarządu PROCAM POLSKA Michał Ciszak

Advertisement AdvertisementAdvertisement
11 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.