Zawsze udane gotowanie z wieprzowiną QAFP!

Zawsze udane gotowanie z wieprzowiną QAFP!
Gotowanie to w ostatnich latach jedno z ulubionych zajęć Polaków. W telewizji pojawiają się kolejne programy kulinarne, w wirtualnym świecie jest coraz więcej blogów i portali o tematyce prawidłowego odżywiania, a z przyjaciółmi często umawiamy się na wspólne gotowanie w domu.
Co zrobić, aby efekt naszej kulinarnej przygody był zawsze sukcesem? Podstawą jest wysokiej jakości produkt wyjściowy, którego walory przełożą się na doskonały smak gotowej potrawy. Planując danie z wieprzowiny wybierzmy szlachetne części tego mięsa takie jak polędwiczka, łopatka, szynka, schab lub karkówka wyprodukowane w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP. Mamy wtedy pewność, że kulinarne mięso i wędliny wieprzowe sygnowane znakiem QAFP zostały wyprodukowane z zachowaniem wysokich norm począwszy od hodowli, przez przetwarzanie, pakowanie, transport, aż po sprzedaż. Kulinarną wieprzowinę QAFP cechuje doskonała soczystość i kruchość, piękna różowo-czerwona barwa i przyjemny zapach. Odpowiednio niska zawartość tłuszczu wpływa na delikatny i głęboki smak mięsa. Dzięki próżniowemu pakowaniu mamy gwarancję, że w terminie podanym na opakowaniu kulinarna wieprzowina będzie zawsze tej samej, powtarzalnej jakości jak w dniu wyprodukowania i zachowa swoje wszystkie walory. Ponadto wysoka mięsność oraz niewielkie ubytki masy w trakcie obróbki wieprzowiny QAFP gwarantują, że ilość dania będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami. Mięso wieprzowe wyprodukowane w systemie QAFP to produkt, z którego wytwarzane są też znakomite wędliny, które sprawdzą się jako przekąska lub jako dodatek do rozmaitych starterów. Idealne będą wędliny, takie jak szynki, karkówki, łopatki, schaby oraz kiełbasy i kabanosy, których naturalny smak jest podkreślony jedynie naturalnymi przyprawami.
Jeśli mamy już wysokiej jakości bazę w postaci wieprzowiny QAFP, można bez obaw eksperymentować – dodawać różnorodne zioła, przyprawy czy sezonowe warzywa. Wystarczy niewielka ilość dodatków, aby cieszyć się doskonałym smakiem i zapachem kulinarnej wieprzowiny wyprodukowanej w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP. Z wieprzowiną QAFP każde danie będzie pyszne i pełne smaku!

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.