BASF PROCAM CUP 2023

BASF PROCAM CUP 2023 – rusza VII edycja turnieju!

Rozpoczęły się zgłoszenia do rozgrywek VII Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego dla Dzieci z Małych Miejscowości i Wsi BASF PROCAM CUP 2023. W dotychczasowych turniejach organizowanych od roku 2017 udział wzięło ponad 6 tysięcy dzieci z całego kraju.

BASF PROCAM CUP 2023 – już niedługo zacznie się 7. edycja cyklicznej imprezy dla dzieci, którą wraz z partnerem biznesowym, firmą BASF Polska organizuje przedsiębiorstwo PROCAM dla małych piłkarzy i piłkarek z mniejszych miejscowości i wsi.

W poprzednich latach rozgrywki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na  świetną atmosferę i niezwykle interesujące mecze w trakcie turniejów, ale także ze względu na atrakcyjne nagrody. W poprzedniej edycji spośród aż 118 chętnych drużyn z całego kraju – o przyjęciu do udziału w imprezie musiało zadecydować losowanie.

<alt> BASF PROCAM CUP 2023

To już tradycja, że najlepsze zespoły BASF PROCAM CUP zapraszane są na mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski. Tak będzie i tym razem – mówi Jarosław Muczek, szef komunikacji
i marketingu BASF Polska.
Triumfator BASF PROCAM CUP 2023 weźmie udział w meczu Polska – Wyspy Owcze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, który odbędzie się 7 września na PGE Stadionie Narodowym – dodaje.

W tym roku w ramach rozgrywek rozegrane zostaną cztery turnieje eliminacyjne, każdy z udziałem 8 zespołów. Zwycięzcy turniejów regionalnych oraz zespoły z drugich miejsc awansują do głównego finału, który odbędzie się 18 czerwca na stadionie w Kołobrzegu. Warto dodać, że każda z drużyn wyposażona zostanie w profesjonalny sprzęt sportowy ufundowany przez organizatorów. Natomiast wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają nagrody-niespodzianki za udział w rywalizacji.

W skład każdego zespołu wejdą chłopcy z rocznika 2012 i młodsi lub dziewczęta z rocznika 2011
i młodsze. Każdy zespół ma liczyć maksymalnie 15 zawodników oraz trzech opiekunów.
Zespoły mogą być koedukacyjne. Swoje drużyny zmogą zgłaszać szkoły podstawowe, UKS-y
i kluby sportowe z małych miejscowości (nie przekraczające 25 tys. mieszkańców).
W turnieju udział weźmie ponad 800 młodych piłkarek i piłkarzy z małych miejscowości i wsi.

Głównym celem imprezy jest przede wszystkim wytwarzanie emocji, czyli zorganizowanie wyjątkowego święta dla dzieci. Dobra zabawa, uśmiechy zawodników, fair – play, poklepywanie się po plecach, doping kibiców, szczere gratulacje, uściski rodzin – to tworzy wyjątkową atmosferę sportowych zmagań.

 Podczas turniejów naszym uczestnikom – dzieciom, rodzicom i kibicom, towarzyszą niesamowite emocje – mówi Artur Juszczyński, pomysłodawca turnieju i szef sprzedaży BASF Polska.

Udział w naszej imprezie jest bezpłatny, więc zachęcamy do zgłoszenia swojej drużyny – dodaje.

Drużyny zgłaszać można do 1 kwietnia br.

Druk zgłoszenia, wszelkie informacje, regulamin, zdjęcia i filmy znajdują się na stronie internetowej turnieju http://procamcup.pl oraz na Facebook’u BASF PROCAM CUP 2023.

Szczegółowy terminarz:

  • 8 maja – Tuchola (kujawsko – pomorskie)
  • 15 maja  – Gorzyce (podkarpackie)
  • 22 maja – Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)
  • 29 maja – Środa Śląska (dolnośląskie)
  • 18 czerwca – Wielki Finał Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Zwycięzcy dotychczasowych edycji turnieju:

BASF PROCAM Cup 2017 – UKS Giganci Radymni
BASF PROCAM Cup 2018 – LKS Korzenica
BASF PROCAM Cup 2019 – Sparta Sycewice
BASF PROCAM Cup 2020 – organizacja profesjonalnych treningów piłkarskich (covid edition)
BASF PROCAM Cup 2021 – UKS Champions Ryjewo
BASF PROCAM Cup 2022 – GKS Wikielec

BASF PROCAM Cup 2023 – ?

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.