Mleko, śmietany i śmietanki Łaciate zdobyły miano Dobrej Marki 2015

 Mleko, śmietany i śmietanki Łaciate zdobyły miano Dobrej Marki 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma!

Produkty Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL z Grajewa – mleko Łaciate oraz śmietany i śmietanki Łaciate zdobyły uznanie w kolejnym prestiżowym badaniu i zyskały miano Dobrej Marki 2015 Jakość, Zaufanie, Renoma. Wyróżnienie w prestiżowym badaniu redakcji „Forum Biznesu” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” pod patronatem IFiS Polskiej Akademii Nauk umocniło pozycję Łaciatego jako najbardziej rozpoznawalnej marki w branży mleczarskiej na Polskim rynku.

Tytuł Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma przyznawany jest najbardziej dynamicznym i najlepiej rozpoznawalnym markom na rynku polskim. W celu wyłonienia najlepszych polskich marek badane są m.in. pozycja rynkowa marki, jej siła oraz jakość produktu oraz stopień zaufania konsumentów. Redakcja „Forum Biznesu” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” pod patronatem IFiS Polskiej Akademii Nauk wskazała laureatów na podstawie przeprowadzonych przez siebie badań oraz analizy rynku. W kategorii mleko oraz śmietany i śmietanki wyróżniono markę Łaciate SM MLEKPOL przyznając jej tytuł Dobra Marka 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma.
Łaciate jest najbardziej rozpoznawalną i nagradzaną marką mleka w Polsce. Marka Łaciate powstała w 1995 r. i od razu zyskała uznanie konsumentów. Sztandarowym produktem marki Łaciate jest mleko UHT, które do dziś jest liderem rynku w tej kategorii. Obecnie pod marką Łaciate produkowane jest także mleko świeże, śmietany i śmietanki, serki do smarowania oraz najwyższej jakości masło ekstra i mixy do smarowania. Wszystkie Produkty Łaciate powstają z najwyższej klasy mleka pochodzącego od krów wypasanych na najczystszych łąkach Polski. Łaciate to synonim naturalności, świeżości i najwyższej jakości. Marka Łaciate jest laureatem m.in.: złotych medali Polagra Food, Uzyskała również tytuł Ulubionej Marki Konsumentów oraz miano Hitu Handlu. Do kolekcji nagród dołączył właśnie tytuł Dobrej Marki 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

O SM MLEKPOL

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce. Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.
Produkty MLEKPOL-u powstają w 11 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.
SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankowe oraz sery żółte. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Białe, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska.
Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu. Zagraniczni odbiorcy doceniają jakość produktu oraz stabilność współpracy jaką zapewnia MLEKPOL.
SM MLEKPOL była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Ostatnio m.in. złotymi medalami w prestiżowym konkursie Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food w 2015 r., za Maślankę Mrągowską i serek homogenizowany o smaku waniliowym ROLMLECZ. Mleko ŁACIATE zostało nagrodzone przez konsumentów tytułem „Ulubionej Marki 2015”.
MLEKPOL gwarantuje najwyższą jakość i naturalny smak produktów.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.