Zaproszenie do udziału w misji w Kanadzie

Zaproszenie do udziału w misji w Kanadzie
Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do udziału w misji gospodarczej wysokiego szczebla w Kanadzie, która odbędzie się w dniach 1-3 maja 2017 r. Delegacji przewodniczyć będzie komisarz ds. rolnictwa i rozwoju wsi Phil Hogan.
Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli europejskich firm oraz organizacji producentów produktów rolnych z sektorów kluczowych dla współpracy handlowej UE i Kanady (obejmujących m.in. takie produkty jak: mleko i produkty mleczne, sery, wina i napoje alkoholowe, przetworzone środki spożywcze, zboża, owoce i warzywa).
Wizyta będzie obejmować m.in. spotkania B2B, udział w seminariach i konferencjach prasowych. Istotnym punktem misji będzie inauguracja targów SIAL Kanada 2017 w Toronto, których gościem honorowym jest Unia Europejska oraz uroczyste otwarcie pawilonu europejskiego w dniu 2 maja 2017 r.
W misji przewidziano udział tylko jednego przedstawiciela danej firmy czy organizacji producentów. Pozostali przedstawiciele mogą towarzyszyć delegacji, jednak ze względu na ograniczony limit miejsc, KE nie może zagwarantować, że wezmą udział w zaplanowanych wydarzeniach. Uczestnicy samodzielnie pokrywają koszty podróży i zakwaterowania.
Osoby zainteresowane zaproszeniem proszone są o wypełnienie do 20 lutego br.formularza zgłoszeniowego udostępnionego przez Komisję Europejską na stronie internetowej:
https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/HLMAGRICanada2017
Udział w misji zostanie potwierdzony przez KE na początku marca br.
Źródło:MRiRW

AdvertisementAdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.