Finał BASF PROCAM Cup 2023 – już 18 czerwca

Finał BASF PROCAM Cup 2023 – już 18 czerwca

W Środzie Śląskiej odbył się ostatni turniej eliminacyjny tegorocznej edycji BASF PROCAM Cup. Awans do Wielkiego Finału wywalczyły drużyny UKS Hattrick Głuchołazy oraz Polonia Środa Śląska.

Finał BASF PROCAM Cup 2023 – już 18 czerwca w Kołobrzegu. Całej serii rozgrywek regionalnych towarzyszyła fantastyczna, słoneczna aura. W każdym z turniejów dało się zauważyć, że wszystkim ośmiu uczestniczącym drużynom zależało na wywalczeniu awansu do Wielkiego Finału w Kołobrzegu, jednak pomimo rywalizacji sportowej, całemu wydarzeniu towarzyszyła świetna piłkarska atmosfera z poszanowaniem zasad fair play.

Łącznie podczas 4 Turniejów Regionalnych (Tuchola, Gorzyce, Kamień Pomorski oraz Środa Śląska) udział wzięły 32 drużyny dzieci z małych miejscowości i wsi z czego do Wielkiego Finału, który zaplanowany jest na 18 czerwca w Kołobrzegu, zakwalifikowało się 8 najlepszych drużyn – po dwie z każdego regionu.

Zwycięskie drużyny z turniejów regionalnych, które wywalczyły awans do wielkiego Finału w Kołobrzegu:

– turniej w Środzie Śląskiej (Dolnośląskie) – zakwalifikowane zespoły: UKS Hattrick Głuchołazy oraz Polonia Środa Śląska

– turniej w Kamieniu Pomorskim (Zachodniopomorskie) – zakwalifikowane zespoły: OKS R-Football Goleniów oraz Sława Sławno

– turniej w Gorzycach (Podkarpackie) – zakwalifikowane zespoły: Team Przecław oraz Akademia Footbolisty Głusk

– turniej w Tucholi (Kujawsko -Pomorskie) – zakwalifikowane zespoły: Santana Wielki Klincz oraz Jantar Ustka.

Przypomnieć należy, iż do tegorocznej 7. edycji turnieju zgłosiło się aż 77 drużyn z całej Polski, a w imprezie organizowanej przez BASF oraz PROCAM nie ma opłat wpisowych, dodatkowo zakwalifikowane drużyny otrzymają na własność od organizatorów m.in. profesjonalny sprzęt sportowy marki JOMA.

Nagrodą za zwycięstwo w Finale turnieju BASF PROCAM Cup 2023 w Kołobrzegu będzie zaproszenie dla całej drużyny wraz z opiekunami i trenerami na mecz z udziałem piłkarskiej Reprezentacji Polski.

Przeczytaj także artykuł: TURNIEJ BASF PROCAM CUP 2023

Advertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.