Mistrzowie Pola

Mistrzowie Pola – demonstracja maszyn rolniczych

Już 10 września na gospodarstwie Przedsiębiorstwa Rolnego Długie Stare odbędzie się niezwykłe w swoim rodzaju polowe wydarzenie – demonstracja maszyn rolniczych stosowanych do uprawy gleby oraz poletek demonstracyjnych z odmianami kukurydzy na ziarno.

Mistrzowie Pola zagwarantują bezpieczne spotkania z rolnikami z całego kraju oraz z przedstawicielami firm branży rolniczej. Zaplanowane prezentacje odmian kukurydzy na ziarno odbędą się z zastosowaniem systemu ochrony roślin oraz nawożenia od Sumi Agro, firmy Napena, Corteva (Pioneer), Bayer (Dekalb) oraz Florahumus.

Demonstracja obejmie 7 stref:

I – pługi i agregaty do głębokiej uprawy;

ІІ – siewniki i agregaty do uprawy pasowej;

III – opryskiwacze i rozrzutniki;

IV – brony i kultywatory;

V – kombajny, przystawki, przyczepy przeładunkowe do zboża, ciężarówki do przewozu zboża i mulczery;

VI – hybrydy kukurydzy na ziarno;

VII – powierzchnia wystawiennicza i jazda testowa off road.

Mistrzowie pola – będzie to jedyna taka okazja do zobaczenia wszystkich maszyn do uprawy ziemi w jednym miejscu!

Organizator – InConventus Group Sp. z o.o. zwraca uwagę, że pokazy mają również na celu promowanie zielonej gospodarki – co w obliczu zagrożeń dla środowiska i niedoborów ekologicznych jest niezwykle istotne.

Oprócz części polowej, zorganizowanej na polu Długie Stare Sp. z o.o. w okolicach Leszna, odbędzie się dodatkowa część wirtualna poprzez agro platformę edukacyjną AgriMasterClass.com

AgriMasterClass to platforma edukacyjna, która daje możliwość ekspertom oraz firmom z branży rolniczej przekazywania wiedzy w postaci profesjonalnych szkoleń, a także nawiązania kontaktu z setkami zarejestrowanych uczestników.

Mistrzowie Pola – pokazy są idealną okazją do zaprezentowania produktów i technologii w wygodnej formie spotkań na żywo.

Bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem, dlatego wydarzenie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym z uwzględnieniem dystansu społecznego, wolnej przestrzeni – 15 ha przeznaczonych do testów, dezynfekcji oraz obowiązkowej rejestracji uczestników. Przypominamy o obowiązkowym zasłanianiu ust i nosa. Liczba uczestników ograniczona jest do 150 osób.

Rejestracja i odbiór bezpłatnego biletu możliwa na stronie: field-champs.com

<alt> Mistrzowie Pola

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.