Dlaczego warto skorzystać z oferty autoryzowanego sprzedawcy Apple?

Dlaczego warto skorzystać z oferty autoryzowanego sprzedawcy Apple?

Kupując sprzęt Apple, nie powinno kierować się tylko ceną. Przeglądając różne oferty w internecie, można natrafić na „korzystne” cenowo propozycje, jednak często wiąże się to z obniżoną jakością produktu. Korzystając z oferty autoryzowanego sprzedawcy Apple, zyskujesz należne Ci prawa i usługi oraz sprzęt pochodzący z legalnego źródła. Nie są to wszystkie korzyści wynikające z takiego rozwiązania.

Zakupy w autoryzowanym sklepie Apple

Dlaczego jeszcze zakup w autoryzowanym sklepie Apple jest najlepszym, możliwym wyjściem? Jeśli chcesz mieć pewność, że produkt Apple, który kupisz, spełni Twoje najwyższe wymagania, skorzystaj z oferty sklepu Lantre – autoryzowanego sprzedawcy Apple. Co możesz zyskać decydując się na takie rozwiązanie?

Tylko oryginalne produkty

Produkty sprzedawane przez autoryzowanych sprzedawców Apple są w 100% oryginalne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Urządzenia są zgodne z wytycznymi Apple i spełniają najwyższe standardy jakości, co przekłada się na ich bezproblemowe użytkowanie. Korzystając z oferty autoryzowanego sprzedawcy, unikasz ryzyka zakupu podróbki lub produktu niskiej jakości. Kupując z nieautoryzowanych źródeł, oferujących podrabiane produkty Apple, wystawiasz się m.in. na potencjalne problemy ze sprzętem i utratę gwarancji. Autoryzowany sprzedawca zapewnia pewność co do legalnego pochodzenia produktów.

Usługa Service Pack i ubezpieczenie Service Pack

W ramach Lantre Care możesz wybierać spośród usług dodatkowych, dających szereg korzyści w przypadku uszkodzenia lub awarii urządzenia Apple. Do wyboru masz Ubezpieczenie, Service Pack, Apple Care Protection Plan i Ochronę ekranu.

Usługa Service Pack została stworzona po to, aby zapewnić klientom opiekę serwisową nie tylko w trakcie trwania gwarancji, ale również po niej, nawet do 36 miesięcy od daty zakupu. W Lantre do wyboru jest ponad 20 pakietów Service Pack, dzięki czemu klienci mogą zdecydować się na najodpowiedniejszy dla siebie. Zyskają dzięki temu:

 • Naprawę sprzętu w autoryzowanych serwisach Apple na terenie Polski.
 • Bezpłatny transport door-to-door, czyli od i do klienta, zapewniający wygodę i oszczędność czasu.
 • Pełną obsługę zlecenia serwisowego, gdzie klient nie musi poświęcać dodatkowego czasu ani wysiłku.
 • Możliwość skorzystania ze sprzętu zastępczego podczas naprawy.
 • Protokół serwisowy potwierdzający zakres prac przeprowadzonych podczas naprawy.
 • Elektroniczną aktywację usługi na podstawie numeru seryjnego urządzenia.
 • Opcję zakupu pakietu gwarancyjnego w ciągu 12 miesięcy od nabycia sprzętu.
 • Możliwość przeniesienia pakietu gwarancyjnego na nowego nabywcę, co pozwala kolejnemu właścicielowi korzystać z tych korzyści.

 

Usługa ubezpieczenia Lantre Care oferuje możliwość wykupienia ochrony w przypadku dwóch różnych sytuacji. Po pierwsze, możesz ubezpieczyć się na wypadek przypadkowego uszkodzenia całego urządzenia, co obejmuje m.in. upadek z wysokości, zalanie czy inne niespodziewane incydenty. Po drugie, masz opcję wykupienia dodatkowej ochrony na wypadek kradzieży związanej z włamaniem lub rabunkiem. Do wyboru masz trzy różne okresy ubezpieczenia, od roku do trzech lat. Daje Ci to elastyczność w dostosowaniu ubezpieczenia do swoich potrzeb i preferencji czasowych.

Usługa Trade-In – wymień swój sprzęt na nowszy model

Z usługi Trade-In skorzystasz w autoryzowanym sklepie Apple, odwiedzając go wraz ze swoim używanym urządzeniem, takim jak iPhone, iPad, komputer Mac lub Apple Watch. Ekspert przeprowadzi ocenę stanu urządzenia i zaproponuje wycenę. Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego produktu, możesz otrzymać rabat o równowartości wyceny Twojego starego sprzętu. W przypadku, gdy chcesz przenieść swoje dane ze starego urządzenia na nowe, wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci w tym procesie. Dodatkowo, stary sprzęt zostanie zresetowany do ustawień fabrycznych, abyś mógł go przekazać bez obaw o swoje dane.

Sprzyjające opcje płatności

Kupując sprzęt Apple w autoryzowanym sklepie Lantre, do wyboru masz:

 • Płatności ratalne – standardowe raty wraz z możliwością odroczenia ich płatności. Możesz uzyskać także opcję ratalną bez oprocentowania. Decydując się na ochronę w ramach oferty Service Pack, zyskasz lepsze warunki skorzystania z rat.
 • Leasing sprzętów dla przedsiębiorców – złóż wniosek online i uzyskaj atrakcyjna umowę leasingową.
 • Płatności przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy.
 • Płatności gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym.
 • Płatności gotówką za pobraniem.
 • Płatności elektroniczne.

Wybierając autoryzowanego sprzedawcę produktów Apple, zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie wieloletnich specjalistów. Nie tylko pomogą Ci w razie awarii sprzętu, ale i doradzą podczas zakupów. Zdecyduj się więc na sklep, w którym unikniesz rozczarowań i otrzymasz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

<alt> Dlaczego warto skorzystać z oferty autoryzowanego sprzedawcy Apple?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj także artykuł: Apple watch – dlaczego warto go mieć?

AdvertisementAdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.