New Holland. Nowości na Targach Techniki Rolniczej Agrotech 2016

Agrotech 2016
Już po raz 22 odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach, podczas których można było podziwiać najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny rolnicze. Podczas tego święta nie mogło oczywiście zabraknąć lidera rynku – marki New Holland, która jak co roku przygotowała wyjątkową ekspozycję 25 maszyn oraz liczne atrakcje dla odwiedzających.
New Holland na wyciągnięcie ręki
Na stoisku marki odwiedzający mogli zapoznać się z najbardziej znanymi modelami marki, jak i nowościami. Pomocą służyli zarówno Regionalni Kierownicy Sprzedaży, sprzedawcy zatrudnieni u autoryzowanych dealerów New Holland, jak i specjaliści produktowi, którzy o niebieskich ciągnikach oraz żółtych maszynach żniwnych wiedzą wszystko. Dzięki takiej reprezentacji odwiedzający mogli otrzymać wszelkie niezbędne informacje na temat produktów marki, jak i wybrać maszynę w pełni odpowiadającą ich potrzebom.
– Jak co roku zależało nam, aby wszyscy odwiedzający mogli nie tylko zapoznać się z naszymi produktami, ale również porozmawiać z ekspertami, którzy każdą maszynę znają od najmniejszego elementu. Silna reprezentacja marki oraz bogata ekspozycja to nasz znak rozpoznawczy, ale nie jedyna atrakcja stoiska. Jak co roku, również podczas tej edycji ogromną popularnością wśród odwiedzających cieszył się symulator Precyzyjnego Rolnictwa New Holland, na którym Klienci mogli osobiście przekonać się o korzyściach płynących z tych nowoczesnych rozwiązań – mówi Tomasz Wieja, Marketing Manager marki New Holland.
Również dla chętnych dostępni byli doradcy CNH Industrial Capital, którzy udzielali wszystkich niezbędnych informacji na temat finansowania produktów oraz specjalnych ofert finansowania fabrycznego.
– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy dla nich specjalne oferty promocyjne na maszyny New Holland, z którymi mogli zapoznać się podczas Targów. Osoby zainteresowane kupnem serii TD5 i T4 mogą skorzystać z korzystnych rabatów – odpowiednio dla serii TD5 w wysokości 2600 zł do nawet 6300 zł na ciągniki z serii T4. Również dla Klientów zainteresowanych zakupem nowych żółtych kombajnów z serii TC mamy specjalne wiosenne oferty – przekonuje Joanna Liszka, Country Retail Sales Manager CNHI Capital.
Nowości od lidera
Niekwestionowaną gwiazdą sektora ciągników o dużej mocy, jak i całego stoiska New Holland, była nowość – traktor New Holland T7.315 Heavy Duty. Jest to model przeznaczony do ciężkich prac, gdzie potrzebna jest moc dużego ciągnika, przy zachowaniu wszechstronności i łatwości manewrowania mniejszych maszyn. Uniwersalny charakter T7.315 sprawia, że może on wykonywać szeroką gamę prac polowych i transportowych – od prac przy uprawach, belowaniu lub koszeniu aż po transport nawozów i inne wymagające zadania. Wykorzystuje również rewolucyjną technologię automatyzacji pracy prasy belującej ciągnika IntelliCruise™, która umożliwia maszynie BigBaler firmy New Holland sterowanie prędkością ciągnika w celu zapewnienia najwyższej wydajności i spójności produkcji bel. Dzięki temu ten model stanowi idealny wybór do zastosowań wymagających belowania.
Kolejną nowością zaprezentowaną na Targach była sieczkarnia FR ForageCruiser, która zapewnia najwyższą jakość rozdrabniania począwszy od najszerszego kanału podawania w branży, poprzez głowicę tnącą, rolki gniotownika aż do rury zsypowej.Zastosowanie wielokrotnie nagradzanych silników z technologią Hi-sSCRECOBlue™, które są kompatybilne z normami Tier4B i dostosowane do wysokich obciążeń, gwarantuje doskonałe osiągi najnowszego modelu sieczkarni New Holland. W FR ForageCruiser w systemie zarządzania silnikiem zastosowano nowy tryb ECO, który przekłada się na najniższe w tej klasie sieczkarni zużycie paliwa, wynoszące już od 0,5 l/tonę.
– Marka New Holland od ponad 50 lat jest pionierem w zakresie technologii zbiorów pasz. Ciągłe doskonalenie i wprowadzanie nowych rozwiązań ma na celu dostarczenie naszym klientom maszyn, które w najwyższym stopniu będą spełniać ich potrzeby, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów eksploatacji. Szeroka gama konfiguracji głowic tnących od 2×8 do 2×20 noży, oszczędność paliwa nawet do 21% to tylko niektóre elementy, które sprawiają że nowy model sieczkarni samobieżnych FR zapewnia wiodącą efektywność zbiorów i wydajność rozdrabniania – komentuje Michał Jankowski, Specjalista Produktowy New Holland ds. pras i sieczkarni.
Podczas Targów Agrotech został również zaprezentowany rower elektryczny E-bike New Holland. Jest to nowość, po raz pierwszy pokazana w Polsce. Dzięki litowo-jonowej baterii, której czas ładowania wynosi od 4 do 6 godzin, możliwe jest pokonanie na nim trasy o długości do 45 km! Właścicielem niebiesko-żółty E-bike’ao wartości 10 000 zł, dzięki wiosennej promocji, stanie się każdy kto zakupi nowy ciągnik z serii T7 HD .
New Holland dla nieobecnych
Wychodząc naprzeciw tym, którzy nie mogli osobiście odwiedzić stoiska podczas Targów, marka New Holland na swoim profilu na portalu Facebook zamieściła fotorelację, która pozwoli na zapoznanie się ze wszystkimi nowościami i ciekawostkami niebieskich ciągników oraz żółtych maszyn żniwnych, a także poczuć wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła gościom XXII Targów Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach.

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.