Dni Kukurydzy

Dni Kukurydzy z firmą PROCAM

W całej Polsce trwają zbiory kukurydzy, przed którymi firma PROCAM organizuje spotkania z plantatorami w celu podsumowania okresu wegetacyjnego oraz zasianych odmian i zastosowanych technologii prowadzenia upraw.

Dni Kukurydzy z firmą PROCAM. Ostatnie spotkania odbyły się w południowo-wschodniej i wschodniej części kraju. 22. września gościliśmy w Siedliszowicach obok Tarnowa. W wydarzeniu wzięło udział blisko 60 rolników z województwa małopolskiego i zachodniej części Podkarpacia. Głównym prelegentem był Dyrektor Marketingu Dziełu Nasion PROCAM – Michał Grześkowiak. W ramach wydarzenia zostały zaprezentowane odmiany kukurydzy z oferty PROCAM oraz omówiono także zastosowaną technologię uprawy.

Dwa dni później, 24. września w miejscowości Gózd, w powiecie łukowskim gościliśmy w Gospodarstwie Rolnym Krzysztofa Kiełczykowskiego, gdzie odbył się Regionalny Dzień Kukurydzy zorganizowany przez doradców i pracowników oddziału Sokołów Podlaski. Podczas wydarzenia odwiedzający mieli okazję poznać 12 odmian kukurydzy z portfolio PROCAM, które okazale prezentowały się na poletkach. Dowiedzieli się również o działaniu zastosowanych tam produktów BIO-Lider: AzotoPower, FosfoPower, Rewital Pro+. W wydarzeniu brali udział również partnerzy: BIO-GEN, IGP, SHiUZ BYDGOSZCZ, SUKCES JAROSŁAW ROSA, SM RYKI, KIEŁ-ROL, PFHBiPM, TPR.

<alt> Dni Kukurydzy z firmą PROCAM

Siedliszowice dnia 22_09_2023

Przeczytaj także artykuł: Żniwa

Advertisement AdvertisementAdvertisement
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.